Wpis z mikrobloga

Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka lat, gdy moje idiotyczne decyzje ostatecznie doprowadziły moje życie do klęski.

Do dzisiejszych 19-latków: uczcie się na cudzych błędach i #!$%@? z domu. Nawet jak mieszkacie w mieście uniwersyteckim, to idźcie na studia do innego. Zamieszkajcie z jakimiś wygrywami-zawadiakami i uczcie się od nich jak wygrywać w życie. Znam sporo przypadków, gdy #!$%@? wychodziła na ludzi w efekcie takiego mieszkania z wygrywami. Jeżeli nie nabyliście odpowiednich wzorców w domu, to gdzie je macie zdobyć?

Na studiach najważniejsze to nauczyć się dorosłego życia i zdobyć kontakty, które zaowocują później. Najbliższy rok, dwa, góra trzy to wasza życiowa bitwa pod Stulejgradem. Albo wygracie, albo zapraszam do wspólnej koncelebracji nieszporów #!$%@?.

#przegryw #wygryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #feels #stulejacontent
r.....0 - Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka ...

źródło: comment_WwWYebhzTZvFWeGHP3wr1p0F2tl0f7PZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@rafalu90: 25 lat, poważy wiek w zasadzie już bliżej niż dalej xD ludzie w tym wieku jeszcze studia dzienne nieraz zaczynają a ty już się rozczulasz nad sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy: no to zmień stancję na jakaś imprezową, a jak się boisz ludzi patologicznie to #!$%@? do specjalisty. Potem będzie za późno.

@MarianAlkoholik: przedwczoraj oglądałem "Dzień Świra". Prawie cały ze spuszczoną głową, tylko w jednym momencie skisłem: jak matka Adasia mówi mu, że ma 49 lat i wszystko jeszcze może zmienić. Przypomniałem sobie wtedy wszystkich wykopkowych ekspertów od radzenia. Krótko mówiąc:

  • Odpowiedz
@rafalu90:

jeżeli taką wielką #!$%@?ą jesteś to dlaczego nadal tkwisz w tym swoich #!$%@? życiu, którego nienawidzisz i na które się żalisz zamiast zrobić coś głupiego, nieodpowiedzialnego i #!$%@? od czego nie będzie już odwrotu?
  • Odpowiedz
a co jest właściwie nie tak?


@MarianAlkoholik: szczerze powiedziawszy łatwiej byłoby powiedzieć co jest ok. Ale naprawdę nie mam ochoty spowiadać się ze swojego życia na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Po prostu chcę tym wpisem uratować młodszych od siebie przed tym, że pewnego dnia obudzą się i zrozumieją, że "kiedyś", które miało przynieść życiowy sukces nigdy nie nadejdzie.
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: za 20 lat to albo już będę nie żył, albo sfiksuję i będę miał na wszystko #!$%@?. Znam takiego jednego, sąsiad mojej ciotki, kiedyś chciał być wielkim naukowcem, obecnie ma ok. 50 lat, nie myje się i włóczy po jakichś dziwnych miejscach. Utrzymuje się z prac dorywczych, zbierania puszek i kombatanckiej emerytury matki.
  • Odpowiedz