Wpis z mikrobloga

Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka lat, gdy moje idiotyczne decyzje ostatecznie doprowadziły moje życie do klęski.

Do dzisiejszych 19-latków: uczcie się na cudzych błędach i #!$%@? z domu. Nawet jak mieszkacie w mieście uniwersyteckim, to idźcie na studia do innego. Zamieszkajcie z jakimiś wygrywami-zawadiakami i uczcie się od nich jak wygrywać w życie. Znam sporo przypadków, gdy #!$%@? wychodziła na ludzi w efekcie takiego mieszkania z wygrywami. Jeżeli nie nabyliście odpowiednich wzorców w domu, to gdzie je macie zdobyć?

Na studiach najważniejsze to nauczyć się dorosłego życia i zdobyć kontakty, które zaowocują później. Najbliższy rok, dwa, góra trzy to wasza życiowa bitwa pod Stulejgradem. Albo wygracie, albo zapraszam do wspólnej koncelebracji nieszporów #!$%@?.

#przegryw #wygryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #feels #stulejacontent
r.....0 - Och #studbaza jak ja Wam zazdroszczę!

Sam chciałbym cofnąć się te kilka ...

źródło: comment_WwWYebhzTZvFWeGHP3wr1p0F2tl0f7PZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@rafalu90:
#!$%@? panie. Jakbym ja miał 25 lat. Jeszcze wszystkie młodsze dupy mogą być Twoje jak się w rok ogarniesz. Pierwszy prawdziwy kryzys jest przy 30. Ja niby jestem przegrywem ale jakoś tej 30 tak mocno nie odczuwam jeszcze (jeszcze mam 29 :P )
  • Odpowiedz