Wpis z mikrobloga

Witaj konserwo, znalazłeś ciekawe znalezisko, ale nie potrafisz poprawnie go podpisać? Poniżej zamieszczam uniwersalną instrukcję ze względu na kryterium podmiotowe:

1. Patrzymy na wyznanie podmiotu - jeżeli jest nim islam to rozpoczynamy tytuł znaleziska ''Muzułmanin... (pobił, zgwałcił etc.). Po kropce możemy dodać ''Wzbogacenie kulturowe w praktyce'' lub ''Tym się kończy multikulti''. Jeżeli podmiot jest katolikiem, przechodzimy do następnego punktu.
2. Może podmiot jest innej rasy? Jeżeli okazało się, że to osoba czarnoskóra to jesteśmy uratowani - znalezisko zamieszczamy pod tytułem ''Murzyn... (ukradł, gwałcił, pobił etc.). Jeżeli jest to nasz biały człowiek, przechodzimy do następnego punktu.
3. Jesteś konserwą, a zatem wrzucasz znalezisko o polityce. Jeżeli znalezisko dotyczy osób powiązanych z lewicą to tytuł powinien rozpoczynać się od słów ''Lewak...'' lub ''Lewacki (np. rząd)...''. Jeżeli znalezisko nie jest o lewakach lub trudno określić poglądy polityczne osoby, przechodzisz do następnego punktu. Ostatecznie i tak nie potrafisz klasyfikować partii i polityków więc możesz na tym punkcie skończyć nazywając kogoś lewakiem.
5. Powoli robi się ciężko, ale nie martw się - ludzie mają płeć! Jeżeli podmiot jest kobietą to tytuł znaleziska powinien brzmieć ''Baba...''. Można ten tytuł rozbudować np. ''Chytra baba...''. Jeśli szczęście dopisze i to zgwałcona/pobita kobieta to bez czytania wrzucanego artykułu możemy tytuł wzbogacić o treści z punktu 1 lub 2 (np. ''Naiwna kobieta zgwałcona przez muzułmanina. Chciała być wzbogacona kulturowo''). Oczywiście tagujemy #logikarozowychpaskow. Brawo, znowu ocaliłeś swoje dziewictwo. Jeżeli jakimś cudem znalezisko jest o chrześcijańskim białym samcu alfa to przechodzimy do kolejnego punktu.
6. Jeżeli dotarłeś do tego punktu, w znalezisku nie ma islamistów, murzynów, lewaków i tępych bab to prawdopodobnie znowu rzucasz Wiplera, Orbana. Tego typu znaleziska pochodzą prawdopodobnie z prawicowych mediów więc możesz kopiować tytuł bezpośrednio ze źródła.


Mam nadzieję, że pomogłem.

#bekazprawakow #4konserwy #lewackihumor #tysiacurojenniezaleznychmediow #polityka #islam
  • 24
@Kitzus: @marekrz: Jaka frustracja i regulacja?

lewaki i ta wasza mania regulacji, dajcie na luz xP


No tak, lewaki mają dać na luz, a prawaki nadal spinają się i spamują główną islamem i PiSem.

sfrustrowany lewak - takich lubię najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jaki sfustrowany? Przecież to jest prawda. Obejrzyj główną to zobaczysz.

@Luka_Wars: Zapomniałeś jeszcze o rządzie i zdrajcach narodu ( ͡º
@marekrz: No specjalnie dla ciebie sprawdziłem i co w związku z tym? Zapodaję dwie szybko znalezione definicje:

1)sfrustrowany będący w stanie frustracji; rozgoryczony, rozżalony, zgorzkniały, rozczarowany, zawiedziony.

2)Frustracja (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Frustracja bywa rozumiana jako