Wpis z mikrobloga

Mirki w okolicach 30 lvl. Jeśli poznajecie przez znajomych dziewczynę (rówieśniczkę) 9/10 i wyjątkowo łatwo idzie z nią bajera to coś musi być nie tak:/ Laska ma gówniaka:/ Złapały mnie feels - bo stwierdziłem, że 90 % wartościowych i zarazem ślicznych kobiet w moim wieku są zamężne/zajęte/dzieciate. Tak więc albo muszę liczyć na szczęście, albo na drugi sort albo brać się za małolaty... Po ostatnich doświadczeniach z małolatami 18-22 stwierdzam, że nie warto.... Tak więc lepiej sobie kupić dobre gierki na ps4 i zobaczyć co bedzie, a zarazem się nie przejmować niczym. Spotkam się z nią na kawe, ale nie wiem czy się pakować w takie akcje... A tak ogólnie to jestem #!$%@? i życzę wszytkim miłego wieczoru albo raczej poranka...

#feels #twnogf #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemysleniazdupy
  • 43
  • Odpowiedz
@maxwol:
przy 30-stce hormony działają u kobiety i w większości chcą założyć rodzinę, mieć dzieci etc, więc już nie przeszkadzają tylko im zależy.
  • Odpowiedz
@maxwol: dla kobiety z dzieckiem jest to o tyle trudniejsze, że zazwyczaj kiedy już ma to dziecko w młodym wieku (powiedzmy 23-24 lata) i facet #!$%@? inbę, zdradzi, zacznie chlać i bić czy coś to jest dla niej ciężka sytuacja, dziecko zapewne zostanie z nią jak w 90% przypadków, później rozwód (albo jak nie było rozwodu to po prostu rozejście się) no i co? Ma powiedzmy 25-26 lat, jest samotną matką,
  • Odpowiedz
@maxwol: Życie faceta zaczyna się od 30. Nie jesteś kobietą. Możesz teraz wybierać i przebierać wśród małolat. Miej ty rozum i godność człowieka, i wykorzystaj te możliwości.
  • Odpowiedz
@qba111: nie ma nic do stracenia ? A czas który poświęci jakiejś manipulatorce ? Nie wiesz, czy nie chce tylko kogos do pomocy do dzieciaka i bedzie udawać resztę..
  • Odpowiedz
90 % wartościowych i zarazem ślicznych kobiet w moim wieku są zamężne/zajęte/dzieciate. Tak więc albo muszę liczyć na szczęście, albo na drugi sort albo brać się za małolaty... Po ostatnich doświadczeniach z małolatami 18-22 stwierdzam, że nie warto....

@maxwol: No ok, a co z tymi między 23 a 29? Po co od razu wpadać w skrajności ;)
  • Odpowiedz
@maxwol: Większość małżeństw z drugiego sortu, które znam, jest szczęśliwa. Jeżeli trafi się na pannę, która ma małe dziecko, to nie ma problemu, dzieciak się przyzwyczaja, przywiązuje i darzy cię uczuciem. Gorzej, jeżeli jest to już nastolatek. Ja bym próbowała, uda się, to się uda, nie wyjdzie - trudno.
  • Odpowiedz
  • 1
@maxwol: gówniak to nie jest problem. Sam sobie pomyśl czy to ogarniesz. Taka loszka będzie Ci bardzo oddana, bo zapewne tak jak Ty chce sobie poukładać życie. Postaw sprawę jasno kwestie utrzymania młodego i tyle, a byłemu pokaż kto tu teraz rządzi i niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
Niektórzy postrzegają życie jako czarne i białe, a chyba jednak ma trochę więcej odcieni... Nie stawiałbym na równi 20 letniej Karyny, której łobuz Sebix zrobił dzieciaka i zostawił w #!$%@? z kobietą koło 30, po jakimś tam powiedzmy ogarniętym związku, który nie wyszedł, róźne są historie. Jak Ci wpadła w oko to spróbuj, przecież nikt nie karze Ci od razu brać z nią ślubu i wychowywać gówniaka cały czas, pospotykaj się bez
  • Odpowiedz
@maxwol:
Warto wziąć pod uwagę jeszcze jedną kwestię- urodzenie Ci potomstwa. Nie wiem jak się na to zapatrujesz, ale dla mnie i dla wielu facetów obowiązkiem jest spłodzenie potomstwa, a dzieciate Kobiety często nie chcą mieć więcej dzieci oraz nie każdy może sobie pozwolić na drugie.
  • Odpowiedz
Jak napisali wcześnie, nie bierz się za nią. Szuka po prostu gościa do opieki. Jesteś tak naprawdę młody, więc przebieraj w młodych. Pomyśl ty będziesz miał 50 a panna 40, a jak dba o siebie to niezła laseczka z niej może być. Ale jeśli się zdecydujesz na nią, nie leć z językiem na brodzie i dowiedz się chociaż o prawdziwy powód rozwodu a nie odpowiedzi w stylu "wypaliło się itp"
A jeśli
  • Odpowiedz