Wpis z mikrobloga

Mirki w okolicach 30 lvl. Jeśli poznajecie przez znajomych dziewczynę (rówieśniczkę) 9/10 i wyjątkowo łatwo idzie z nią bajera to coś musi być nie tak:/ Laska ma gówniaka:/ Złapały mnie feels - bo stwierdziłem, że 90 % wartościowych i zarazem ślicznych kobiet w moim wieku są zamężne/zajęte/dzieciate. Tak więc albo muszę liczyć na szczęście, albo na drugi sort albo brać się za małolaty... Po ostatnich doświadczeniach z małolatami 18-22 stwierdzam, że nie warto.... Tak więc lepiej sobie kupić dobre gierki na ps4 i zobaczyć co bedzie, a zarazem się nie przejmować niczym. Spotkam się z nią na kawe, ale nie wiem czy się pakować w takie akcje... A tak ogólnie to jestem #!$%@? i życzę wszytkim miłego wieczoru albo raczej poranka...

#feels #twnogf #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemysleniazdupy
  • 43
  • Odpowiedz
@StayTuned: @Camel665: Na wykopie jeśli kobieta ma dziecko, a jest sama, to niezależnie od wieku, przebiegu związku lub okoliczności rozstania jest głupią dziwką (a to i tak ładnie powiedziane). Najlepsi są eksperci jak ci dwaj nade mną.
  • Odpowiedz
@maxwol: Masz czyste konto i nawet nie myśl o takim związku. Wychowywanie dzieci to instytucja pełną parą. Motylki w brzuchu, romantyczne kolacje i namiętności schodzą na dalszy plan. Obudzisz się za 10 lat a jej (bo nie twój) gówniak/ra będzie przechodzić przez okres buntu i będziesz miał często przypominane że jesteś spoza kręgu krwi. Musisz także spodziewać się odwiedzin babci i dziadka ze strony ojca dziecka.

@DivineDevil: @maxwol:
Ja
  • Odpowiedz