Wpis z mikrobloga

Mirki w okolicach 30 lvl. Jeśli poznajecie przez znajomych dziewczynę (rówieśniczkę) 9/10 i wyjątkowo łatwo idzie z nią bajera to coś musi być nie tak:/ Laska ma gówniaka:/ Złapały mnie feels - bo stwierdziłem, że 90 % wartościowych i zarazem ślicznych kobiet w moim wieku są zamężne/zajęte/dzieciate. Tak więc albo muszę liczyć na szczęście, albo na drugi sort albo brać się za małolaty... Po ostatnich doświadczeniach z małolatami 18-22 stwierdzam, że nie warto.... Tak więc lepiej sobie kupić dobre gierki na ps4 i zobaczyć co bedzie, a zarazem się nie przejmować niczym. Spotkam się z nią na kawe, ale nie wiem czy się pakować w takie akcje... A tak ogólnie to jestem #!$%@? i życzę wszytkim miłego wieczoru albo raczej poranka...

#feels #twnogf #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemysleniazdupy
  • 43
  • Odpowiedz
@maxwol: hmm, trzeba było wcześniej szukać. I jak dobrze Cię zrozumiałem dobra laska ale z dzieckiem, sądzę, że nie jest to problem jeżeli tylko Ty tak uważasz. Ja przez prawie 2 lata wychowywałem nie swoje dziecko (tak mnie różowy wkręcił) ale w tamtym czasie trochę się ze szkrabem związałem. Ja bym zaryzykował, przecież nic nie staracisz. Pozdrawiam i powodzenia kumplu. Też bym się napił, ale jeszcze w robocie.
  • Odpowiedz
@qba111: Szukałem wczesniej i byłem baaaardzo blisko zaręczyn... Dziecko mnie mniej przeraża... bardziej mnie przeraża były, który robi jej non stop jazdy.. Nie żebym bał się byłego, ale mam dość takich skomplikowanych relacji...
  • Odpowiedz
@maxwol: Komentuję, żeby łatwiej na ten temat wrócić, bo ma potencjał na przydatną wiedzę.
Ps. Mam mniej lat niż 30.

Generalnie sam się boję podobnej sytuacji. Ale wiązać się na siłę też nie chcę :/
  • Odpowiedz
@maxwol: laski z gowniakami sa mniej wybredne po prostu. przezyly juz swojego #!$%@? i orientuja sie ze #logikarozowychpaskow w obecnej sytuacji jest nieoplacalna. i tu moze byc dla ciebie duzy atut. mozesz byc z nia naprawde szczesliwy. a gowniaka z biegiem czasu pokochasz lub przynajmniej mocno polubisz i bez przeszkid mozecie miec swoje kolejne.

pisze tak bo wlasnie obserwuje zachowanie przyjaxiolki mojej kobiety. kiedys sie rozwiodla, ma corke i wlasnie poznala
  • Odpowiedz
@qba111: I co zrobiłeś po tych 2 latach? Jak sie dowiedziales, ze to nie Twoje?

@maxwol: Jestem w podobnej sytuacji i doszedłem do tych samych wniosków. Celuj w loszki 24-26, juz nie malolaty, a jeszcze nie po przejściach typu rozwody, gowniaki. Nie ma lekko jak sie przegapi swój moment ;)
  • Odpowiedz
@maxwol: A ty jak czujesz? Sądząc po opisie - rozeszła się z facetem niedawno. A więc po prostu udało ci się wstrzelić dokładnie w moment i być po prostu pierwszym, który się zainteresował nią.

A teraz pytania - dlaczego były ją nachodzi? Jeżeli na zasadzie "ty szmato - #!$%@?łaś i sobie innego znalazłaś", bądź "przepraszam cię, to się więcej nie powtórzy! Wróć!" to znak, że to z
  • Odpowiedz