Wpis z mikrobloga

Taka ciekawa sytuacja. (to nie jest pasta)
Za dwa miesiące kończy mi się umowa abonametowa w orange, jako że "dbają" o klienta dzwonili 3x z propozycją przedłużenia umowy i coraz to lepszymi ofertami.
Za każdym razem odmawiałem powołująć się na zmianę operatora i lepsze warunki. A szczerze mam dość wspierania tego korpo-żabojastwa...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mająć w ich sieci numer - 15lat(sic!) mam takie same warunki jak nowy klient... super lojalność bulwo ! (suma opłat za 2numery ~200zł/msc)
Tak więc tydzień po ostatniej odmowie dostaje telefon (po raz pierwszy ever!) od firmy DK - partnera sieci PLAY z propozycją przedłużenia umowy.
Na moje pytanie:
- skąd ma Pani mój numer i wie że kończy mi się abonament?
- eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... jako firma partnera sieci PLAY korzystamy z bazy danych dostępnych które posiadamy.

Czy i za ile ORANGE sprzedaje moje dane, albo skąd się owa baza danych bierze, skoro są jedynym podmiotem który wie kiedy kończy mi się abonament ? - #paranoja

#orange #play #telefonia #gorzkiezale #telefoniakomorkowa #operatorzykomorkowi ##!$%@?
  • 6
@prawdziwek: wymiana informacji w obie strony...
Nie wiem jak Ty, ale nigdzie nie podaje informacji o tym jakie posiadam umowy i za ile, a telemarketerka dała mi jasno do zrozumienia że wie że kończy mi się umowa...
@Issac: zgody marketingowe w tym zgoda na udostępnienie danych abonentów innym operatorom, zapisane w każdej umowie
ofc zgoda bądź jej brak deklarowana jest podczas podpisywania umowy/aneksu
@Issac: #orange to ogólnie gówno, nie sieć. Złodziejska opłata za wymianę karty SIM (tu akurat koalicja z #plus, Play i T-Mobile wymieniają za darmo, więc jednak można), ale tydzień tematu to mnie zagotowali już nie na żarty. Próbowałem się dodzwonić na BOK -już wuj, że zasunęli mi te opłatę za połączenie 1,50zł (klient, który regularnie płaci im myto ma jeszcze płacić, żeby jaśnie państwo mi pomogli...), nie zostałem połaczony (po