Wpis z mikrobloga

Serio to nie musisz do tego używać JS - wystarczy, że dasz mu { position: fixed; right: 0 }, żeby trzymało się prawej strony - efekty typu animowane jeżdżenie za suwakiem to tamta epoka. Natomiast jeżeli się upierasz to wystarczy

$(window).on("scroll", function() {

$("#menu").css({ top: $(window).scrollTop() });

});

nie wiem czy zamiast

window
nie

document.body
  • Odpowiedz
@kulisz: @DanioPL: @rezoner: @knysha: @komeniusz: dziękuję Panowie:) sądziłem, że będzie z tym większy problem... to w takim razie żeby wykorzystać tego taga jQuery i nie zakładać nowego tematu, może któryś z Was wie jak się nazywa taki pasek "procentowy" do oceniania jak na hityczykity.pl (przepraszam za taki przykład:P)? Chciałbym zrobić coś takiego do wybierania między dwoma rzeczami, które zmienia swoją długość zależnie od oddanych głosów
  • Odpowiedz
@rezoner: zamieniłem z position: fixed na absolute (chciałem żeby zawsze było po prawej stronie diva o klasie .main o szerokości 950px) niestety ciągle wrzuca mi w odległości równej 0 od krawędzi okna. Nie wiesz co może być tego przyczyną?
  • Odpowiedz
jak absolute ma sie trzymac jakiegos diva - to ten div tez musi miec absolute, fixed lub relative (oczywiscie to co ma sie go trzymac musi sie tez w nim znajdowac)
  • Odpowiedz