Wpis z mikrobloga

#rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #rozdajo z mojej biblioteczki.
Książka "Płyńcie łzy moje, rzekł policjant" autor Philip K.Dick.

Zasady co zawsze: Wy plusujecie, ja wylosuję jedną osobę i się z nią skontaktuję przez prywatną wiadomość z prośbą o adres do wysyłki. Gdybym nie otrzymał odpowiedzi w zadowalającym czasie, to dokonam kolejnego losowania.
Z losowania wykluczeni ludzie z mojej czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wysyłka na terytorium Polski w zwykłej kopercie ekonomicznym listem niepoleconym.

Jeżeli nie zamierzasz przeczytać książki, to proszę daj szanse wygrać ją komuś kto chce ją przeczytać. Szkoda by się marnowała leżąc na półce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli przeczytacie i nie chcecie by zalegiwała na półce, to przekażcie dalej komuś do czytania, czy to bezpośrednio czy przez #rozdajo - szkoda by książki się tylko wylegiwały :-)
Pobierz
źródło: comment_iblvXNL8dY6RCwk3vrR9Lcs2J7VboDiX.jpg
  • 15
@Sherrax:

Ja ogólnie też nie uznaję ebooków, ale zauważyłem pewne ich zalety:
- wydania papierowe zajmują sporo miejsca,
- wydanie papierowe droższe (wiele ebooków jest za darmo),
- wydanie papierowe to gdzieś tam ścięte drzewo,
- wyprodukowanie wydania papierowego jest droższe i mniej ekologiczne niż jakiś PDF,
- na jednym urządzeniu można mieć tysiące książek,
- wydania papierowe często są już nie drukowane a używane trudno dostępne i drogie.

Dlatego powoli
@Comandante: mniej ekologiczne? W czytniku jest całą tablica Mendelejewa ktoś to musiał z ziemi wykopać i przetworzyć zużywając masę energii. Papier jest wręcz ekologiczny.
Nie mam czasu na czytanie tysięcy książek wole mieć tą godzinę na 2 dni kiedy rytualnie pod kocem i z kakałkiem czy drinkiem przeczytam kilkanaście stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)