Wpis z mikrobloga

#rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #rozdajo z mojej biblioteczki.
Książka "Człowiek z wysokiego zamku" autor Philip K.Dick.

Zasady co zawsze: Wy plusujecie, ja wylosuję jedną osobę i się z nią skontaktuję przez prywatną wiadomość z prośbą o adres do wysyłki. Gdybym nie otrzymał odpowiedzi w zadowalającym czasie, to dokonam kolejnego losowania.
Z losowania wykluczeni ludzie z mojej czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wysyłka na terytorium Polski w zwykłej kopercie ekonomicznym listem niepoleconym.

Jeżeli nie zamierzasz przeczytać książki, to proszę daj szanse wygrać ją komuś kto chce ją przeczytać. Szkoda by się marnowała leżąc na półce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli przeczytacie i nie chcecie by zalegiwała na półce, to przekażcie dalej komuś do czytania, czy to bezpośrednio czy przez #rozdajo - szkoda by książki się tylko wylegiwały :-)
Pobierz C.....e - #rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #r...
źródło: comment_TVZvMURp4G0S3NRouf5xmwZtxdKUwHWA.jpg
  • 34
@Bauzzer: Dlatego jest w panteonie twórców sci-fi, wygrał parę nagród hugo, nebule i wiele pomniejszych, a filmy na podstawie jego książek są arcydziełami. Weź się nie ośmieszaj ciulu.
Panteonu pisarzów sci-fi, co to tego mają gwiezdne wojny? Nigdy nie oglądałem star treka, a nagrody, które wymieniłem są najbardziej docenianymi w dziedzinie. Słaby troll z ciebie albo masz poważny problem chłopie.