Wpis z mikrobloga

#rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #rozdajo z mojej biblioteczki.
Książka "Człowiek z wysokiego zamku" autor Philip K.Dick.

Zasady co zawsze: Wy plusujecie, ja wylosuję jedną osobę i się z nią skontaktuję przez prywatną wiadomość z prośbą o adres do wysyłki. Gdybym nie otrzymał odpowiedzi w zadowalającym czasie, to dokonam kolejnego losowania.
Z losowania wykluczeni ludzie z mojej czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wysyłka na terytorium Polski w zwykłej kopercie ekonomicznym listem niepoleconym.

Jeżeli nie zamierzasz przeczytać książki, to proszę daj szanse wygrać ją komuś kto chce ją przeczytać. Szkoda by się marnowała leżąc na półce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli przeczytacie i nie chcecie by zalegiwała na półce, to przekażcie dalej komuś do czytania, czy to bezpośrednio czy przez #rozdajo - szkoda by książki się tylko wylegiwały :-)
C.....e - #rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #r...

źródło: comment_TVZvMURp4G0S3NRouf5xmwZtxdKUwHWA.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Comandante: dobra książka, ale nie najlepsza Dicka imho. Jak wielu innych, przeczytałem pod wpływem informacji o zbliżającym się serialu ;) (swoją drogą za cholerę nie wiem jak oni chcą z tego zrobić serial)
  • Odpowiedz
Jak większość ekranizacji... zepsują to. :-)


@Comandante: czy też masz wrażenie, że po prostu wezmą imiona głównych bohaterów książki oraz główny wątek fabuły - wygraną wojnę przez nazioli - a cała reszta będzie kiczowatym, holiłudzkim badziewiem o zabarwieniu melodramatycznym?
  • Odpowiedz
@MichasQGP:
jeżeli zrobią serial to pewnie jakiegoś tasiemca. To co przyzwoicie można przedstawić w kilku odcinkach, zamienią w Losta czy coś, jakies zagadki, intrygi itp.

Z ekranizacji Dicka która była lepsza od ksiązki to Blade Runner.
  • Odpowiedz
Wyjątek, ale i tak dosyć obcięta ekranizacja.


@Comandante: American Psycho, fajna ekranizacja. Fight Club - również. Oczywiście dywagacje że w książkach jest więcej itp nie mają sensu - oczywiście że jest więcej. Jakby mieli wszystko zawrzeć na filmie, to by trwał z 8h.
  • Odpowiedz