Wpis z mikrobloga

Popieramy apel @wykop i w pełni zgadzamy się z każdym słowem w nim zawartym!
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale w granicach prawa - ważne, by to przypomnieć tym, którzy o podstawowych zasadach zapominają. Dobrze wiedzieć, że są instytucje, które chcą walczyć z nienawiścią w sieci.
Cenimy sobie konstruktywne opinie o naszej pracy, reporterach, materiałach i ogólnie o redakcji. Hejt ignorujemy.

#oswiadczenie #afera #prokuratura
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: ja was oglądam i uważam, że macie fajny format, na dobrym poziomie, który nie odstaje od mediów i programów informacyjnych na świecie.

Ale kisne z tych mireczkow, co to gadają o manipulacji i kłamstwach.

Jak jesteście tacy podatni, że pan z pudełka z kolorowymi obrazkami was manipuluje to apel do was:

  • Odpowiedz
Ludziska macie okazje merytorycznie skrytykować @FaktyTVN: a zachowujecie się jakbyście mozgi zostawili na wakacjach. Jeżeli ich tak bardzo nienawidzicie to dlaczego dajecie im pożywkę i materiał na tekst o internetowych hejterach? Pokazujecie niski poziom tego portalu który w moim osobistym mniemaniu jest dużo wyższy niż to co przed chwilą przeczytałem w komentarzach wyżej. Nie lubicie Olejnik,Kuźniara albo programu poglądowego prywatnej stacji to przełączcie na państwową i jak zobaczycie manipulacje to
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: O ile rozumiem, że hejt na Was i na Gazetę jest straszny, a ludzie faktycznie przeinaczają obraz i tworzą wykopaliska typu "TVN Kłamie!!!!!!!" (swoją drogą, zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie nie hejtują Polsat News), to nie potrafię pojąć retoryki, jaką posługujecie się tutaj.
Uczyli mnie, że są trzy reakcje na takie zarzuty:
Pasywna, asertywna i agresywna - Wy niestety, chociażby pot tym wpisem, stosujecie retorykę agresywną.

Moim zdaniem powinniście
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: czemu macie tu konto? To tak jakby weganin przyszedł do McDonald's się najeść i robił pretensje ze nie ma co zjeść.
PS ten wpis to nie atak bo tak pewnie może zostać odebrany bo przecież wszyscy są hejtetami. Czysta ciekawość :)
  • Odpowiedz
Co to znaczy w "dziwnej skali"?


@FaktyTVN: Nieee, wcale skala poniżej nie jest dziwna. Ładnie podkręcająca przewagę (jeszcze wtedy) PO nad PiS. Nie pieprz, że nie wiesz o co chodzi, bo takich wykopów z przykładami było co najmniej kilka.

będzie ktoś z waszej stacji na #krakowskiewykopparty ? Jeśli tak biorę urlop i uderzam :)


@Luk_225: Oj tam od razu bić ich chcesz ;) Na dostanie po
m.....e - > Co to znaczy w "dziwnej skali"?

@FaktyTVN: Nieee, wcale skala poniżej ...

źródło: comment_onUBkao0yPwQRrYqlEpMvWC9S7v0GEn3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Mamut (Mammuthus) – rodzaj trąbowców wymarłych pod koniec ostatniej epoki lodowej, u schyłku plejstocenu, zamieszkujących rozległe obszary Europy, Ameryki Północnej i północnej Azji.

Najczęściej pod pojęciem mamuta rozumie się wymarłego pod koniec ostatniej epoki lodowcowej mamuta włochatego (zw. też mamutem właściwym), choć większość gatunków mamutów nie posiadała owłosienia.

Wyodrębnia się kilka gatunków
  • Odpowiedz