Wpis z mikrobloga

Popieramy apel @wykop i w pełni zgadzamy się z każdym słowem w nim zawartym!
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale w granicach prawa - ważne, by to przypomnieć tym, którzy o podstawowych zasadach zapominają. Dobrze wiedzieć, że są instytucje, które chcą walczyć z nienawiścią w sieci.
Cenimy sobie konstruktywne opinie o naszej pracy, reporterach, materiałach i ogólnie o redakcji. Hejt ignorujemy.

#oswiadczenie #afera #prokuratura
  • 222
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: najlepiej to będzie jak siądziecie do spółki z prokuraturą i stworzycie listę spraw, które można poruszać i w jaki konkretnie sposób. Zróbcie jakiś otwarty kodeks poprawności politycznej to w końcu będziemy tutaj wiedzieli jak się porządnie zachowywać.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: fajnie, fajnie ale... po co Wy tu właściwie jesteście?
Jesteście tu niechciani i nielubiani. Po co Wam to?
Macie swój szklany ekran i swoje owieczki. Idę o zakład, że nie przeszedł stąd na wasz stronę ani jeden mirek ani mirabela.


  • Odpowiedz
@FaktyTVN: nie manipulujcie mi tutaj, sugerując braki w kulturze. Jedno ma się nijak do drugiego bo mogę napisać "Nie chcę niepracujących, obcych mi kulturowo emigrantów w moim pięknym kraju, niech zabierają się do siebie" i to też będzie mowa nienawiści wg waszych chorych standardów.

No i usuńcie w końcu konto
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Nie wierzę w to, że to jest prawdziwy profil Faktów. Nie można być tak ślepym jak Wy XDDD. Albo to troll albo ktoś Was nasłał żeby osmieszac tvnowskie media, ale w sumie po co to robić, wystarczy pozwolić Wam być w telewizji.
  • Odpowiedz