Wpis z mikrobloga

Popieramy apel @wykop i w pełni zgadzamy się z każdym słowem w nim zawartym!
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale w granicach prawa - ważne, by to przypomnieć tym, którzy o podstawowych zasadach zapominają. Dobrze wiedzieć, że są instytucje, które chcą walczyć z nienawiścią w sieci.
Cenimy sobie konstruktywne opinie o naszej pracy, reporterach, materiałach i ogólnie o redakcji. Hejt ignorujemy.

#oswiadczenie #afera #prokuratura
  • 222
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: lol, tag #prokuratura
To jest ten etap kiedy straszycie bezmiarem niesprawiedliwości?
Sami dobrze wiecie, że robicie propagandę rządową. Jak widać media od 45 dalej się nie zmieniły i zmienić nie mogą, bo tam nawet tego złudzenia wyboru co 4 lata nie ma.
  • Odpowiedz
Uwielbiam czytać komentarze w takich wpisach. 90% komentów to "usuń konto" "jak byście nie manipulowali to" "gebels był by dumny" od użytkowników którzy nie mają problemu wykopywać absolutnie wszystkiego z Wpolityce, Wsieci, republikatv itd xD
  • Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, że są instytucje, które chcą walczyć z nienawiścią w sieci.


@FaktyTVN: Szkoda, że #!$%@? te instytucje nie walczą z nienawiścią muzułmanów w Europie.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Apropo manipulowania to niech ktoś jak ma wrzuci skina z dnia przed wyborami prezydenckimi strony tvn24, same zdjęcia Bula, dosłownie każde możliwe miejsce to artykuł o nim albo zdjęcie. Także raczej wy się nie pchajcie do oskarżania innych o manipulacje
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: skoro ignorujecie hejty to o co ta cała gówno burza? Gdybyście ignorowali to z pewnością ten wpis nie pojawiłby się na mirko, natomiast wy wbijacie do moderacji jak maminsynek do spódnicy mamusi. "mamusiu bo flanek powiedział do mnie ty kulwiu". Kisne z was i gardzę. Nie pozdrawiam. Jeśli macie zamiar odpowiadać mi na ten komentarz to sami się zaoracie, ale może nie, bo przypominam: podobno ignorujecie hejty.
  • Odpowiedz
Cenimy sobie konstruktywne opinie o naszej pracy, reporterach, materiałach i ogólnie o redakcji. Hejt ignorujemy.


@FaktyTVN: Na każdą krytykę mówicie hejt, nienawiść? A co jeśli żyje w nienawiści do kłamstwa i oszustwa? Nie wolno mi wyrazić nienawiści do tak strasznych rzeczy?
To nie jest hejt ani krytyka, przecież róbcie co chcecie.
  • Odpowiedz