Wpis z mikrobloga

@BlutaczPLS: a Ty nawet zwierząt nie ratujesz. i co z tego? ja Ci nie wytykam, wiec zrob to samo. chęć niesienia pomocy jednej grupie nie zakłada z góry chęci zbawienia całego świata.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ale ja o tym dobrze wiem, tylko ze ja nie mam żadnej ideologii ratowania zwierząt albo ludzi. Nic do ciebie nie mam ale śmiesznie się czyta twoje wypowiedzi dotyczące obrony zwierząt jak piszesz z ios. Oglądanij sobie film jak nie widziałaś Ziemia SOS, zobaczysz jak ziemia jest eksploatowana. Jak chcesz to nie jedz mięsa nic do ciebie nie mam, tylko chciałem ci zwrócić uwagę ze nie tylko zwierzęta cierpią.
  • Odpowiedz
@Robocovo: a ja mam ideologie? ja po prostu nie jem mięsa, bo nie chce. ideologię dorobiłeś Ty.

wiem, ze ludzie cierpią na całym świecie. to nie znaczy, ze nie moge pomoc w małym stopniu innym bez przymusu pomagania kazdemu. ludziom tez zamierzam pomagać i wybrałam sobie zawód, który jest z tym związany. to nie znaczy jednak, ze mam zyc w lepiance i pomagać kazdemu na świecie. nigdy nie pisałam, ze
  • Odpowiedz
@ZlodziejeTraszek: fun fact - nie jestem weganką. ale do tego trzeba czytać wiecej niz kilka komentarzy bez zrozumienia. Twoja czarna natomiast mi wisi i powiewa, tym bardziej, ze pierwszy raz na oczy Cię widzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@MatiPatriota: problem w tym, że nie pracuje w dziale krów i jedyne co to mógłbym Cie tam wziąć, pochodzić, pooglądać i tyle. Krowy jak krowy, wszędzie takie same :-D
  • Odpowiedz
To się odezwę jak przy okazji będę w Poznaniu :) Powiem szczerze że jestem w szoku że w Polsce są tak duże gospodarstwa. To jest prywatne gospodarstwo?
  • Odpowiedz
człowiek ma prawo do wybrania sobie miejsca pracy albo przeniesienia się w miejsce, gdzie jest większy wybor. jesli ktos na takie warunki pracy sie godzi, to jest mi przykro, ale jest to nadal jego wybor.


@SScherzo: xDDDDDD to chyba w Europie i to też nie całej
Załóżmy dwa scenariusze:
1. lvl hard: Rodzisz się w zapadłej wiosce w Chinach jako 8 dziecko z 12, głównym zmartwieniem rodziców jest by was
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: spytam raz jeszcze - dlaczego uważasz, że to ja powinnam rozwiązać ten problem? podajecie przykłady z dupy, które są w ogóle nie na temat, a ja nie zamierzam dyskutować teraz o każdym problemie na świecie. wyraziłam się chyba jasno wcześniej.
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie pytam jak byś im pomogła, tylko jak byś zrealizowała swoje rzekome prawa gdybyś była w takiej sytuacji, bo to co piszesz to za przeproszeniem gówno prawda. Jak ktoś pracuje w takiej fabryce za miskę ryżu, to raczej nie dlatego, że była blisko, a nie chciało mu się CV nosić po innych firmach.
  • Odpowiedz