Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?ło to ja nie ( ͜͡ʖ ͡€)

Dzwonie do mbank zapytać się o ich usługe, na czym polega i słysze od babki bym podal numer klienta. Mówie jej furwa, paniusiu kochana, to nei ma znaczenia, bo nie chce wykonywać żadnych czynności związanych z moim kontem, tylko uzyskać informację nt konkretnej usługi, na czym polega.
A on na to, że jak nie podam numeru klienta i nazwiska to nie będzie w stanie odnieść się do mojego pytania.

Co za furwa banda cwaniaków w tym mbanku już siedzie to się w głowie nie mieści.
Oczywiście nie podałem nr klienta bo w przeszłości jak mi się zdarzyło podać to potem mnie męczyli telefonami bym wziął kredyt na 10% a swoje środki w postaci xx tys wplacil na lokate na 1,5% odsetek.
Co za patologiczna instytucja.

Czy ktoś jest mi w stanie podać jakiś bank ( planktonowych nie chce) który prowadzi konto i przelewy za darmo
Karty bankomatowe tez muszą być za free ( moga być obwarunkowane minimalnymi transakcjami miesięcznymi)
Musi być przyjazny interfejs najlepiej coś na kształt tabelkowy jak w starym mbanku ( ten nowy mbanku to totalne gówno, niezjadliwe dla normalnego człowieka)

#banki #pytanie #bekazpodludzi #wodoglowie #rakcontent
  • 12
@victorek: miałem taką samą sytuację w Play. Pytanie dotyczyło ogólnikowej pierdoły, nie mojego konta, chcieli numer klienta i uparcie twierdzili że to jest konieczne. W końcu skarga dotarła gdzieś wyżej i przy okazji tej sytuacji sprowokowali mnie do małej awantury dotyczącej tego, co sądzę na temat wydzwaniania do mnie gdy wysłałem im coś mailem i oczekuję informacji zwrotnej przesłanej tym samym kanałem komunikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@victorek: ja mam PKO BP wszystko za darmo na całym świecie, a ipko wygodne jak diabli.
Mam też SMART Bank oszczędnościowe + rachunek i jest git. Wszystko załatwiasz przez internet. Plus oszczędnościowe 2,8% z kapitalizacją miesięczną.
@victorek: Plankton nie plankton, 2,8 przy 20 koła na koncie daje Ci rocznie 540 zł.
PKO BP konto dla młodych (teraz sprawdziłem, więc pewnie są jakieś ograniczenia, ale ja już nie studiuję i mam ponad 25 lat więc nie wiem jakie xD)
@victorek: W Intelligo (PKO BP) jest teraz wszystko za free, trzeba tylko zapłacić 100 zł kartą miesięcznie. Do 5.10, jeśli założysz konto z linku polecającego, to za wydanie ~200zł w ciągu pierwszego miesiąca dostajesz dodatkowo 100 zł premii :)