Wpis z mikrobloga

Gdzie w Bielsku oprócz Inter-Sportu w Sferze mogę kupić kąpielówki i okulary do pływania? Coś właśnie w okolicach Sfery bo akurat dzisiaj tam będę a nie wiem jak z cenami w Inter-Sporcie. Gdzie są jeszcze jakieś większe sklepy sportowe?

#bielskobiala #bielsko
  • 20
  • Odpowiedz
@Vojak: Jeden duzy jest poza miastem, dojezdza tam specjalny autobus.
Drugi - ten na Karpackim - to decathlon easy, ma w ofercie tylko marki decathlonowe (np. quechua, kalenji, nabaji), ceny niektorych produktow sa nizsze niz normalnie.
  • Odpowiedz
@Vojak: są 2 decathlonu, ja osobiście Ci polecam albo decathlon albo inter sport chociaż w tym drugim ceny nieraz są zabójcze :D Ale ja tam 2 lata temu kupiłem ,,szwedki" i się trzymają do teraz ;D
  • Odpowiedz
@Vojak: No takie specjalne okulary, większość o ile nie wszyscy profesjonaliści ich używają z tego co wiem. Po prostu nie mają tych gum dookoła :D I wg. mnie lepsze :) Wygodniejsze wszystko możesz regulować, niby w zwykłych też, ale mi jakoś szwedki bardziej pasują i są imo wygodniejsze :D
  • Odpowiedz
prócz Inter-Sportu w Sferze mogę kupić kąpielówki i okulary do pływania? Coś właśnie w okolicach Sfery bo akurat dzisiaj tam będę a nie wiem jak z cenami w Inter-Sporcie.


@Vojak: Decathlon przy Auchan to główny sklep, są tam marki własne i zewnętrzne typu Nike, Spalding itp, ten drugi to młodszy brad jedynie z markami własnymi (szukaj Tribord). I z końcówkami serii i przecenami :)
  • Odpowiedz