Wpis z mikrobloga

Postawiłem 5300zł na Korwina ( ͡ ͜ʖ ͡)
W sumie 53 zakłady po 100zł.
23 zakłady po kursie 2,50 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku.
11 zakłady po kursie 2,30 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku (zmniejszony przelicznik).
11 zakłady po kursie 2,15 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku (zmniejszony przelicznik).
4 zakłady po kursie 1,65 że będzie miał powyżej 4% w wyborach do sejmu w 2015 roku.
4 zakłady po kursie 1,25 że będzie miał powyżej 3% w wyborach do sejmu w 2015 roku.

Całkowity zysk z wygranej będzie wynosił 5088,4zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

#bukmacherka #korwin #jkm #knp #polityka #wybory
SpokojnyLudzik - Postawiłem 5300zł na Korwina (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
W sumie 53 zakłady po 100...

źródło: comment_ofXvD3igo5blxdHdyWfgsoVUdu0xLWHw.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpokojnyLudzik: Dziecko póki się samo nie oparzy to się nie nauczy nawet jak mu się powtarza tysiąc razy, żeby ognia się nie dotykało. Ten sam problem mają dorośli. Póki sami nie doświadczą to się nie uczą.

Polecam poczytać trochę książek zanim zaczniesz uprawiać h----d. Teraz miałeś kosztowną lekcję, a mogłeś wydać 11 dolarów na książkę. Na początek "Fooled by randomness" Nassima Taleba http://amzn.to/1R9Z19w
mentis - @SpokojnyLudzik: Dziecko póki się samo nie oparzy to się nie nauczy nawet ja...

źródło: comment_ZJ6Z17BnrDNhQWvHiosO4ZhciQ5ZyNV8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mentis: Dobra lekcja nie jest zła... było blisko... ale nie udało się... szkoda... jakoś to przeboleję ()
PS. więcej nie mam zamiaru grać... to taka jednorazowa próba była... Korwinoska próba... ale może to i lepiej, że nie wygrałem... nie będzie kusić aby spróbować ponownie... tak czy siak to chyba tyle w tym temacie : P
  • Odpowiedz
@Aryo: nie będę uciekać jak tchórz, nic się takiego nie stało... kara boska za h----d ;-) ... chociaż prawie się udało! ( ͡ ͜ʖ ͡) Za 4 lata Korwin już wejdzie ale ja zakładu nie zrobię, zostanę przy wspieraniu go dobrym słowem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz