Wpis z mikrobloga

Postawiłem 5300zł na Korwina ( ͡ ͜ʖ ͡)
W sumie 53 zakłady po 100zł.
23 zakłady po kursie 2,50 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku.
11 zakłady po kursie 2,30 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku (zmniejszony przelicznik).
11 zakłady po kursie 2,15 że będzie miał powyżej 5% w wyborach do sejmu w 2015 roku (zmniejszony przelicznik).
4 zakłady po kursie 1,65 że będzie miał powyżej 4% w wyborach do sejmu w 2015 roku.
4 zakłady po kursie 1,25 że będzie miał powyżej 3% w wyborach do sejmu w 2015 roku.

Całkowity zysk z wygranej będzie wynosił 5088,4zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

#bukmacherka #korwin #jkm #knp #polityka #wybory
Pobierz SpokojnyLudzik - Postawiłem 5300zł na Korwina (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
W sumie 53 zakłady po 100...
źródło: comment_ofXvD3igo5blxdHdyWfgsoVUdu0xLWHw.jpg
  • 185
jakiś pomarańczowy kolo


@SpokojnyLudzik: ( ͡° ʖ̯ ͡°) dex_ter jestem

Od tamtego wpisu notowania KORWiNy mocno poszły w górę. Świetny ruch z uchodźcami i Shaded to raczej też dobry transfer (chociaż to ostatnie wystąpienie nie wiem czy rozejdzie się po kościach). Partia jest na fali wznoszącej i jeśli trend się utrzyma, to wejdą (czego im życzę). Na drodze niestety czai się Hitler z górnikami.

Wyśmiewałem nieuzasadnioną wiarę
@dex_ter: akurat nie o ciebie chodziło tylko o niego (właśnie znalazłem ten wątek):
http://www.wykop.pl/wpis/14356065/uwaga-kuce-proponuje-zaklad-jesli-krul-dostanie-si/
@Annak1975 przybywaj i skoro masz taką wielką wiarę w to, że Korwin do sejmu nie wejdzie postaw kilka tysięcy na to, że będzie miał poniżej 5% - czekam, chyba nie dygasz? Ja postawiłem całkiem pokaźną sumkę na Korwina, czekam na twój ruch, chyba, że peniasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Annak1975: to mój pierwszy zakład tego typu od lat i prawdopodobnie kolejnego nie będzie na kolejne długie lata, po prostu wierzę w Korwina dość mocno dlatego jestem w stanie zaryzykować dobre kilka tysięcy stawiając, że jednak do sejmu wejdzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Annak1975: No to ja do twojego też nie dołączę, takie zakłady są cienkie jak sik pająka (szczególnie, że masz pomarańczowe konto) - pokazałem gotówką, że wierzę, że on się do sejmu dostanie, jakby tak nie było nie stawiałbym takiej kasy. O usunięcie konta każdy się może założyć ale gotówką mało kto jest w stanie to potwierdzić - ja to zrobiłem.