Wpis z mikrobloga

Smutno mi...
.
.
.
.
.
bo pewnie i Clara i Missy przeżyją i nawet Tardis jakoś przetrwa.
Niech ktoś istotny w końcu zginie raz na zawsze i niech to będzie właśnie Clara! (òóˇ)
Najgorszy towarzysz nowej serii. Missy też o wieeele słabsza od Saxona, który był fenomenalny. Tylko Doktor trzyma poziom. Pewnie nie zastrzeli Davrosa, ale ciekawe co by się wtedy stało z czasem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy to się w ogóle dzieje? Za czasów Time War? Przecież Davros wyleciał w powietrze razem z maszyną do niszczenia wszechświata.
#doctorwho
  • 19
bo pewnie i Clara i Missy przeżyją i nawet Tardis jakoś przetrwa.


@Vekturon: No jakby Tardisa na serio zniszczono, to by był koniec serialu...

Kiedy to się w ogóle dzieje? Za czasów Time War? Przecież Davros wyleciał w powietrze razem z maszyną do niszczenia wszechświata.


Nie. Wojna czasu się już dawno skończyła, a Davros widocznie przeżył wysadzenie maszyny. To nie byłby pierwszy raz gdy jeden z arcywrogów Doktora jakimś cudem przeżywa
@Vekturon: Clara w serii z 11 była b.dobra i z 12 też miała przebłyski... tylko niepotrzebnie Moffat podsunął jej Danny'ego "Jaki Jestem Wrażliwy i Pokrzywdzony" Pinka, którego na szczęście już nie musimy oglądać. Missy jest o wiele, wiele lepsza od Saxona, który miał mocno niewykorzystany potencjał (a to co zrobili z nim w zakończeniu warty 10 to już w ogóle porażka).

@michalo94: > > Nie. Wojna czasu się już dawno skończyła, a Davros widocznie przeżył wysadzenie maszyny. To nie byłby pierwszy raz gdy jeden z arcywrogów Doktora jakimś cudem przeżywa swoją śmierć.

No, ale to już by był bulszit. Missy mogła się teleportować, ale Davros był sam, bez kontroli nad niczym, w płonącym pomieszczeniu na stacji, która za chwilę wybuchła.

@jaqqu7: Mam na myśli czasoprzestrzeń w której jest Davros i Dalekowie.
ale Davros był sam, bez kontroli nad niczym, w płonącym pomieszczeniu na stacji, która za chwilę wybuchła.


@Vekturon: Z wojny czasu też go jakoś w dziwny sposób wyciągnęli, jeśli dobrze pamiętam. Poza tym, to masz tu starego Davrosa który właśnie umiera ze starości, a w odcinku o którym mówisz jeszcze się on jakoś trzymał.
@Vekturon: Trochę się zgadzam z tobą...

Missy to rozumiem - on/ona zawsze wraca ,,Haha przeżyłam/przeżyłem!". A Davros... z Davrosem jest jak z Dalekami skopią mu dupę, a i tak go wrzucą jak im się skończą pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michalo94: Może doktor wczuje się w doktora i go wyleczy. idk
@mab122: true
Ale Clarę to mogliby zabić. Coś kiedyś było o lasce ze specjalnego odcinka w którym walczyli we śnie na stacji arktycznej z jakimiś robalami, że miała być nową towarzyszką. Szkoda, że najwidoczniej nic z tego.
@Vekturon: Wojnę Czasu przeżył, bo się okazało przecież w odcinku jubileuszowym, że War Doctor nie użył tego czego planował, a jak udało mu się spierdzielić od bajzlu, który zrobił 10 z drużyną - #!$%@? jeden wie :D Może miał jakieś drugie wyjście awaryjne.
Może doktor wczuje się w doktora i go wyleczy.


@Vekturon: Doktor chyba nigdy nie bawił się w doktora i nie leczył ludzi.

Wojnę Czasu przeżył, bo się okazało przecież w odcinku jubileuszowym, że War Doctor nie użył tego czego planował,


@jaqqu7: Davros, jeśli dobrze pamiętam, miał umrzeć na jej początku. Na długo nim Doktor planował użyć superbroni. Dalekowie go uratowali w ostatniej chwili, czy jakoś tak.
@mab122: Bardzo dobry, imho lepszy od Smitha. Chciałbym zobaczyć go z jakimś innym towarzyszem.
@jaqqu7: Saxon miał zarąbiste momenty, jak rozmowa z politykami, albo jak ta dziennikarka przyszła do jego "żony" z rewelacjami. W ogóle lubiłem gościa, był tak wyluzowany i stuknięty jednocześnie, że hoho. Do Missy przekonam się, jak zabije Clarę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Vekturon:

Missy też o wieeele słabsza od Saxona

no weź.. Saxon był fajny jako postać, w sensie aktorsko, ale jako Mistrz był przerysowany i kogoś zbytnio poniosła fantazja (prześwietlanie czaszki i skoki na 10m w górę - komedia :D ), a Missy jest nie dość, że genialnie zagrana, to w dodatku bardzo dobrze napisana. Dziwne po prostu jest to, że Mistrz jest kobietą, ale ja do tego przywykłem i akceptuję. Nie