Wpis z mikrobloga

@PiewcaPrawdy: No w sumie słyszę wciąż, że mam młodą twarz, ale na tyle rozważnie dobierałem ciuchy, że będę po prostu schludnie wyglądał. W zasadzie ten przywoływany student prawa to był mój "cel". Taki preppy.
  • Odpowiedz
@mafiozorek: Bardzo ładne te buty i być może kupiłbym je sobie, póki nie przeczytałem, gdzie je kupiłeś. Postanowiłem, że nic więcej tam nie kupię. Za buty, które rozkleiły się po tygodniu, oraz torebkę damską, która rozpadła się w mniej, niż miesiąc i której reklamacja też swoje trwała. Nim wymieniono ją na inną oczywiście próbowano ją naprawiać. Bezskutecznie i niecelowo.
  • Odpowiedz
@Quattroporte93: Słyszałem skrajne opinie w obie strony na temat marki. W moim mieście miałbym problem ze znalezieniem podobnych butów skórzanych w sensownej cenie. Wziąłem, bo ten model był wyjątkowo ładny. Gdyby nie to, to bym pojechał gdzieś indziej poszukać.
  • Odpowiedz
@Quattroporte93:
Ja mam parę butów z lasockiego w której przeszedłem grubo ponad 1000 (1k) kilometrów i wyglądają dalej elegancko. Także zależy co się trafi.
  • Odpowiedz
@mafiozorek: mam prawie identyczne kupione w zeszlym roku w CCC, tylko ciemniejsze szwy. Kupilem 2 pary - czarne i brazowe bo tak wygodne. Uzywane prawie codziennie dalej daja rade.
  • Odpowiedz