Wpis z mikrobloga

@krul_internetu: Szycie na miarę plus materiał za 1k? Nie uszyjesz przyzwoitego garnituru z przyzwoitego materiału w takim budżecie chyba że jesteś ogromnym szcześciarzem. W tej cenie lepiej wyjdziesz na kupnie ładnego, w miarę dopasowanego garnituru z wieszaka i zaniesieniu go do porządnego krawca na poprawki. Nie wierzę że dobry rzemieślnik i przyzwoity materiał zamknie się w 1k. Oczywiście mowa tylko o wełnie na materiał, syntetyki sobie odpuść od razu. Przeceny w
@dGustator: @Xune: @Aditor: Dzięki za pomoc. Nie znam się na tym zbytnio, patrzyłem na stronach Vistuli i Bytomia i rozmiary się zaczynają od 176 a niski jestem, 174-175. Znacie sklepy gdzie znajdę coś dla siebie? Szukam garnituru slim fit. I oczywiście jeśli będzie zajebisty to dołożę zielonych ile trzeba ( ͜͡ʖ ͡€)
@krul_internetu: nikt nie jest idealny... jeden mając 185cm wzrostu kupi garnitur w tym rozmiarze, a będzie miał za długie rękawy, dla innej osoby o tym wzroście może mieć za długie rękawy... Dopasuj garnitur przede wszystkim w ramionach i talii, resztę można poprawić niskim kosztem u krawca
@krul_internetu: Ciężko stwierdzić po ich cyferkach. Najlepszą próbą jest przymierzenie i spojrzenie w lustro - a żeby wiedzieć czy leży dobrze przeczytaj ze 2 artykuły o dopasowaniu, na przykład od tych autorów których wymieniłem. Podejrzewam że Bytom i Vistula nie mają przeciętych guzików w rękawach marynarki więc można je skrócić dołem i przeszyć guziki wyżej - gorzej jak sama marynarka będzie za długa bo jej skracanie może popsuć proporcje. Najlepszą opcją