Wpis z mikrobloga

@Joz: Z AXN to różnie bywa, ale z pewnością nie powiedziałbym, że większości kanałów (chociaż to czasem i od samego filmu zależy). W każdym razie nie widziałem takiej możliwości w serialach na AXN, ale może z filmami jest trochę inaczej.
@enron: daj mu do posłuchania audiobookow z uniwersum gwiezdnych wojen, powinien być zachwycony.


@Jade: jak wczoraj mnie wymęczył o puszczenie bitwy o Hoth (strasznie się jara AT-AT) to mało nie padłem widząc to skupienie i przejęcie na jego twarzy :) Do audiobooków jeszcze za mały - wielu rzeczy nie zrozumie.
@enron: ciekawe czy wie że na święta będzie nowy epizod w kinach


@Jade: ech, nawet nie mów... przypadkiem mi się chlapnęło że będzie w kinach. Jakiego focha strzelił jak powiedziałem że to jest film dla dorosłych i on się jeszcze nie nadaje - po fochu był bek że nigdy nie obejrzy Gwiezdnych Wojen bo zabrałem diwidiwi do naprawy i pewnie nie uda się naprawić :)
@ColdMary6100: Axn to stacja która nadaje średnio co 10 minut reklamy (przynajmniej na serialach), nie są to tak długie bloki jak na polsacie czy tvn, ale potrafią denerwować, na szczęście są dekodery z nagrywarką.