Wpis z mikrobloga

Skoro wszyscy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat Trójmiejskiego Wypok Party, to chyba czas też na moje 3 grosze. Impreza oraz before before party, before party, after party i after after party oceniam na 9/10. Fantastyczni ludzie, świetna zabawa, sporo alkoholu i bardzo fajne konkursy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udało mi się nawet jakoś przeżyć chili contest (a było ciężko). W tym miejscu szczególne podziękowania należą się:

@nowik @goromadska @Luxik @Luxusowa @Trutka @atrapa @baba_na_wykopie_chlopom_ciezej @simsoniak @Mhrok @sklaffe @Bunkier @edytq @parachutes @podredowana @TripleSec @Schulz @evenstar @Bunkier @TrzebaMyslec oraz ekipie z Seata, a także wszystkim, których z powodu mojego znajdowania się w chwili obecnej w stanie agonalnym, nie byłem w stanie sobie przypomnieć. Jesteście super! :)

Teraz trochę statystyk na temat samej jazdy:

Podróż rozpoczęliśmy w piątek (5.04) ok. godziny 18:30 na parkingu pod sklepem IKEA w Krakowie. Do Krakowa ponownie zawitaliśmy dziś (8.04) o godzinie: 08:00. Przebyta odległość: 1260 km. Czas podróży: 18 godzin (łącznie z postojami). Ilość spalonej wachy: 95 l. Średnia prędkość: 70 km/h. Średnie spalanie: 7.5l/100 km. Ilość fotek z radarów: 0. Całkowita kwota z mandatów: 0 zł. Ilość rzuconych #!$%@? w trakcie jazdy: b/d.

Leon podróż zniósł bardzo dzielnie. Oto jak wygląda bohater trasy Kraków-Gdańsk-Kraków po powrocie do domu:

przód

tył

Za wspólną podróż i masę dobrej zabawy w jej trakcie chciałbym podziękować @adios @dimer @erykwks oraz @MasterSoundBlaster - Panowie, jesteście wielcy!

#trojmiejskiewykopparty #partyuluxika #partyuluxikabezluxika #podrozzjacekkr
  • 40