Wpis z mikrobloga

@user_1337: Bardzo fajnie, że jesteś tak zadowolony ze smart watcha. Aczkolwiek ja mimo noszenia ze sobą często zarówno telefonu jak i tableta wolę na ręce mieć coś naprawdę ładnego. W mojej skromnej opinii te "nowoczesne zegarki" wyglądają paskudnie. Jedynie chyba Moto 360 ma jakąś tam prezencję. Za 120 dolarów kupimy genialnie prezentujące się zegarki marki MVMT, czy setek innych firm. Po co więc nosić coś mało praktycznego, brzydkiego a do tego
@user_1337: Bez żadnej uszczypliwości- do czego to się przydaje? po co mam oglądać zdjęcia z telefonu na zegarku? Do liczenia kroków? tak z ciekawości pytam bo fajnie wygląda ale nie wiem co z tym można robić
@pieczywowewiadrze: Wszystkie moje sprzęty Apple tzn. MacBook Air '13 (2014), iPhone 6,5s,5 oraz Apple Watch działają na systemie, który został fabrycznie wgrany. Nie lubię niczego aktualizować ponieważ wiem, że bateria może szybciej padać lub system na starszym sprzęcie może się ścinać. A co do Apple Watcha to ten watchOS2 również mnie nie interesuje ponieważ na YouTubie widziałem już lekkie ścinki przy użytkowaniu os2. Polska premiera również mnie nie obchodzi ponieważ swojego
@user_1337: to nie ma sie czym chwalić

np ios9 wydluza czas pracy baterii i nie ma dodatkowych ficzerów tylko usprawnienia w szczegolnosci dla starszych urzadzen
na youtube widziales wersje beta, dla hackierow i pro userow i nie chodzi tam o to ile bateria ma dzialac tylko o nowe ficzery ktore sie testuje, nie jest to do codziennego uzytu natomiast finalne wersje sa ok, do tego bardzo wazna jest aktualizacja gdyz lata
@user_1337: a na maku jaki system? el capitan jak wyjdzie to tez aktualizyuj bo ozywia maki nawet z 2007 roku ale ejszce nie ma finalnej wersji, jak masz hajsy na takie gadzety to tez pewnie korzystasz z banku czy kart platniczych w necie wiec szkoda zeby przez dziure w systemie i brak jej zalatania stracic dane czy cos...