Wpis z mikrobloga

Witajcie mircy.Jako że przymierzam się do kupna chińskiego smartfona(xiaomi redmi note 2) mam do was jedno pytanie.Jak to jest z żywotnością chińkich smartfonów?Nie jestem typem osoby która zmienia telefony jak rękawiczki i nieukrywam że chciałbym by mój obecny wybór służył mi przynajmniej 3-4lata,a jeżeli niebędzie potrzeby kupna nowej słuchawki to nawet 5 :) Niestety patrze stereotypowo i kupując sprzęt bardziej znanych marek(Samsung,LG,Sony) miałbym raczej pewność że niebęde musiał go wymieniać po upływie gwarancji z powodu usterki na nowy.Co wy myślicie w tej kwesti,macie jakieś #chinskiecuda i podzielicie się swoją opinią po dłuższym okresie użytowania?

#xiaomi #meizu #telefony #android #aliexpress
  • 4
@neXes: kolega wyżej niestety ma rację. Chcąc nie chcąc wcześniej zbijesz szybkę/zużyjesz gniazdo microusb/bateria padnie. To wielgachny telefon, łatwo z takim o wypadek :D. Aczkolwiek Xiaomi ma w porządku jakość wykonania i jeżeli coś z tanich telefonów to to będzie dobry wybór.
PS.fajna mz, miałem 251 :)
@neXes: Redmi note 2 to budżetowa seria, może być podobnie jak z redmi 1S, czyli problemy z zatrzymywaniem aplikacji w MIUI i jakość obudowy adekwatna do niskiej ceny. Zobacz Meizu M2, albo zobacz co proponuja na forum o telefonach z Chin, tam jest dużo porównań i recenzji.