Wpis z mikrobloga

@laserade:
"Uwielbiam to lewackie przekłamanie "hurr durr, zabijał dzieci".

Tam było doslownie KILKA dzieci. Reszta to sami dorośli i "dzieci"w wieku 18-20 lat."

Zabici przez Breivika:
14-18 lat: 50 osób.

ZAWSZE SIE TROCHE ZABIJA
#thebestofmirko #bekazprawakow #patologiazewsi #bekazpodludzi #kinderkorwinisci #4konserwy #neuropa
http://www.wykop.pl/wpis/14386537/anders-breivik-zatrzymany-jeszcze-w-stroju-policja/
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nauka jest lewacka


@dylan61: no to pogadane, co do argumentów to chyba ty miałeś jakieś zastrzeżenia do ideologii korwina co do faktu latania samolotów, więc poprosiłem o podlinkowanie jakiegoś komentarza znanego lewaka w jaki sposób definiuje tą inżynierie
  • Odpowiedz
  • 0
@cruc: tę inżynierię
Musisz być strasznie smutnym człowiekim skoro uważasz ze to jak latają samoloty jest kwestia polityczna...
  • Odpowiedz
Celem mojego wpisu było wskazanie na to ze w Polsce ludzie dla których jakaś różnice robi to czy masowy morderca zabijał dorosłych czy dzieci (przy jakiejkolwiek definicji dorosłości)

@dylan61: coś skopałeś w tej wypowiedzi bo jest niezrozumiała.
  • Odpowiedz
@dylan61: To jeszcze nic. Wyobraz sobie ze kilka tygodni temu mialam AFS trening. Jak wielki bylo moje zdziwienie, gdy pośród slajd z twarzami najwiekszych terrorystow, zobaczylam nie kogo innego jak samego Breivika!
  • Odpowiedz