Wpis z mikrobloga

  • 15
@Laserade: jestes tak samo wybiórczy jak te straszne mityczne "lewaki". Manipulujesz.
Wskazujesz na to co Ci pasuje - "18 letnie dzieci" i w tym samym czasie chcesz przemilczeć to ze były tam również 14 letnie dzieci! (A dzieci do lat 16 było tam 33)
Jestes taki sam jak ludzie których nienawidzisz. Tak nisko upadłeś. Trzeba dodawać ze jestes nikim? Nie.
  • Odpowiedz
  • 4
@cruc: kto pierwszy użyje słowa "Hitler", bądź "Stalin" automatycznie przegrywa dyskusje. Starałeś sie ale przegrałeś juz w swoim 6 wyrazie w zdaniu. Żegnam xD
  • Odpowiedz
  • 9
@cruc: Nie. No co Ty.
Po prostu wróć do oglądania filmików z Korwinem masakrującymi lewaków na jutube i dalej zbieraj szlify jako apologeta jedynej prawdziwej prawicowej myśli i idei.
  • Odpowiedz
  • 1
@dreaper: nie tak dawno... Chyba wiesz na jaki okres przypadało średniowiecze? Tylko tak głupio Ci sie napisało "nie tak dawno", tak?
Ale Ci pomogę. Obecnie rownież dzieci w tak młodym wieku wychodzą za maz. W niektórych kulturach 14 letnia dziewczyna z dzieckiem to nic nadzwyczajnego. Ale co z tego? Czy zdolność do rodzenia dzieci oznacza dorosłość? Watpię.
  • Odpowiedz
  • 2
@cruc: nie wiem jak mityczne, wrogie lewaki wypowiadają sie na temat samolotów xD wiem ze Korwin nie wie jak działają i wszędzie wietrzy "spiseg lewaków".
Serio wracaj do filmików na jutube.
  • Odpowiedz
@dylan61: no tego się spodziewałem, lewakowi zabrakło argumentów i chce mnie jak najszybciej spławić bo jego koledzy mogą zaglądnąć w komentarze i może wyjść na debila
  • Odpowiedz
  • 2
@dreaper: nie czuje sie autorytetem w tej kwestii, ale jesli miałbym sie opowiedzieć za jakimś wiekiem to było by to 19-20 lat. Dla znakomitej większości to początek studiów, pierwsze samodzielne kroki (mieszkanie, samochód, poważniejsze związki)
Ale w ogole o czym my dyskutujemy.
Celem mojego wpisu było wskazanie na to ze w Polsce ludzie dla których jakaś różnice robi to czy masowy morderca zabijał dorosłych czy dzieci (przy jakiejkolwiek definicji dorosłości)
  • Odpowiedz
  • 1
@cruc: czyli serio chcesz wiedzieć jak działają samoloty? XD i zabrakło mi argumentu bo nie wkleiłem Ci linka do Wikipedii (lewackiej wikipedii, bo nauka jest lewacka przecież)
  • Odpowiedz