Wpis z mikrobloga

@bomber89: Ja, jakbym jechał ;), to bym wybrał BMW. I jechałbym bez kontroli trakcji tak do połowy wyścigu, a jak oponki już będą odmawiały posłuszeństwa to TC on i byle dojechać :P
@bomber89: Niestety na razie nie mogę, czekam na update dla Oculusa :( Puki co, gram na otarcie łez w pCars (jak to mówią z braku laku dobry kit). Ale śledzę i ciśnie minie bardzo na tą ligę, tę. Więc jak tylko pojawi się możliwość, od razu się zapisuję! :)
@bomber89: Wiadomo, ale jednak różnica w fizyce jest bardzo wyraźna, na korzyść AC oczywiście. Na pewno na plus dla PC są warunki pogodowe, noc (wyścigi endurance są ekstra), tryb kariery, kod multi.... :)
@bomber89: wszystko w stocku, jedynie jakiś cip był przede mną aplikowany chyba, bo na hamowni wypluł prawie 10 kuców więcej niż katalogowo. Co do brzmienia, no #!$%@?, co ja mam Ci powiedzieć. Gdy klient do mnie podjechał zakochałem się od razu i kupiłem głównie ze względu na brzmienie xD taki fetysz
@bomber89: motor (jeszcze nie wiem co dokładnie, wiadomo tylko że nie ma ciśnienia na jednym garze) oraz parę pierdół typu odprysk z tyłu, elektryka szyby pasażera. Cena że tak powiem do ustalenia, zależy mi żeby tylko poszedł i wpadło trochę kasy, bo szykuje mi się przeprowadzka. ;)