Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy biorą i polecają beta alaninę? Jakaś opinia z sfd, prawda to?

Witam Szukałem czegoś co nadawałoby się jako przed-treningówka , ale nie miałem wystarczająco dużo środków zdecydowałem się na alaninę Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem tego suplementu. Już po kilku minutach dało się odczuć narastające mrowienie w całym ciele, nawet pieczenie skóry gdy się podrapałem . Treningi odbywały się na innym poziomie. Pompa była dużo bardziej odczuwalna niż po wieloskładnikowych suplementach przed-treningowych, krótsze przerwy między ćwiczeniami. Nie spodziewałem się takiego kopa na treningu. Również czas regeneracji między treningami się skrócił, mniejsze zakwasy, wręcz nie mogłem się doczekać następnego treningu. Jak dla mnie jest nawet trochę za mocne,biorę ok. połowę porcji mnie wystarcza w 100% a ważę 71 kg. Ogólnie brałem sporo rożnych suplentów w tym stymulanty, przed-treningówki ale jakoś najlepiej alanina na mnie działa. Na pewno kupuję następną puchę i na tym się nie skończy. Polecam wszystkim
  • 13
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: beta alanina działa. zmniejsza zmęczenie mięśnia i efekt mrowienia może zadziałać na Ciebie pobudzająco (bo coś mrowi i jest fajnie) także jak najbardziej przetestuj na sobie. na kfd czy sft czysta beta alanina nie jest droga.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: poza tym pamiętam 5 g kreatyny dziennie, codziennie + zbilansowana dieta + trening siłowy i w zależności od tego czy masz nadwyżke kaloryczną czy deficyt - rośniesz albo chudniesz !!! :D

80% albo nic !! :)

PS. Nie no tak na marginesie i tak tego nikt nie przeczyta ale beke mam lekką z tego podejscia 100% albo nic i w tym beef;ie youtuberów jestem za mariolą ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@feniks_pn: zarówno mariurz zajning out jak i karmowski vel #!$%@? klata są siebie warci. Normalny człowiek by zignorował te docinki, a oni prowadzą jakieś wojenki. Szczególnie karmowski wydawać by się mogło stardy dziad, a wchodzi na jakieś antyfanpejdze i wyzywa chłopaka. Dno.
  • Odpowiedz