Wpis z mikrobloga

KYo,co poradzicie na ból pleców pod czas ćwiczeń ? Kupiłem sobie ławeczkę http://allegro.pl/lawka-laweczka-pod-sztange-do-cwiczen-3-kolory-i5522591401.html , dokupiłem sztangę 60 kg(narazie podnosze 40 w seriach) i jakoś idzie,ale jak się biore za podnoszenie hantli na stojaka i podnoszenie sztangi aż pod szyje to w chuuuj boli kręgosłup. Jakby mi ktoś z kamienia #!$%@?ł tak w środek kręgów.Chodzi o złą technikę czy za duży ciężar nakładam ?
#zdrowie #mikrokoksy #bolimienoga
  • 11
@boa_dupczyciel,no ale właśnie jak biorę za małe ciężary to nie czuje wysiłku,dołożyłem sobie 5 kg do hantli bo za lekko podnosiłem,teraz czuje jak podnoszę,że biceps pracuje ale pod wieczór jak się kładę to zasypiam z bólem w kręgach
@Hamouma: miej litość stary, co Ty za ćwiczenia robisz? co to jest podnoszenie sztangi pod szyje? NIE MA PRAWA cię boleć kręgosłup, natychmiast przestań tak ćwiczyć.
ten pas to co daje ? bebechy utrzymuje w miejscu ? organizmu przeciążonego nie mam bo praktycznie nic nie robię w ciągu dnia,od maja regularnie ćiwczyłem w domu z hantlami i robiłem pompki/brzuszki teraz doszła sztanga,ławeczka i zaczyna się ból pleców
@Hamouma: Doczytałem, jak Ciebie od uginania ramion na biceps bolą kręgi to przestań natychmiast ćwiczyć i się naucz techniki. Jeszcze raz niech mi ktoś w tagu napisze, że crossfit kaleczy technikę i robi ludziom krzywdę, kuuurwa mać ( ͡° ͜ʖ ͡°)