Wpis z mikrobloga

Gardzę ludźmi co słuchają disco polo. Siedzę sobie w kuchni, właśnie jem płatki a od 2 godzin za ścianą sąsiadka napiernicza tym syfem. Refren: 'aj jajajaj łupu cupu'. Kurde co Wy macie w głowie słuchając tej muzyki.

Oczywiście pisząc te #oswiadczenie liczę się z bólem dupy ale mam nadzieje ze to będzie mniejszość społeczności wykopu.
Pobierz sobiecha56 - Gardzę ludźmi co słuchają disco polo. Siedzę sobie w kuchni, właśnie jem...
źródło: comment_Yy5l0KBi1BgANIxf4R9XmwiblijrtVrh.jpg
  • 57
@doktorgranat: @Przegrywens: @hpiotrekh: @sunsu-sun: Ja Was wszystkich rozumiem. No ale to są teksy pokroju...
Zaraz wymyśle kawałek zwrotki która jest tego odpowiednikiem.

Jechałem samochodem, zobaczyłem Cię,
Miałaś różową róże na różowej koszulce,
Aż z wrażenia spociłem się,
Przytrzymałem się, zabrałem Cię,

Ref:

ajjajajaja łup łup ta róża ajajajajaja łup łup ajajajaj
ajjajajaja łup łup ta róża ajajajajaja łup łup ajajajaj
ajjajajaja łup łup ta róża ajajajajaja łup łup
@OSH1980: @hpiotrekh: @sobiecha56: a ja powiem, że mam odrazę gdy myślę o ludziach płacących za "koncerty" disco polo. Bez względu czy to ludzie płacący za bilet czy urząd gminy zamawiający zespół na Dni Jajecznicy. Poziom playbacku jest tu po prostu żenujący, a sami aktorzy (bo chyba nie "muzycy", a już tym bardziej nie "artyści) nawet niespecjalnie się z tym kryją. Niepodłączone mikrofony, ruszanie ustami nie do rytmu itp. to
@sobiecha56: To jest nieśmiertelny hit z dzieciństwa xD

Ale już chociażby Zenek Martyniuk czy inni jego pokroju mają nieco 'mądrzejsze' teksty

@rss: bo ludzie idą na taki festyn (koncert ) zobaczyć ich na zywo. Im pewnie nawet bardziej pasuje jak brzmi tak samo jak na plycie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hpiotrekh - @sobiecha56: To jest nieśmiertelny hit z dzieciństwa xD 

Ale już choci...
bo ludzie idą na taki festyn (koncert ) zobaczyć ich na zywo. Im pewnie nawet bardziej pasuje jak brzmi tak samo jak na plycie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hpiotrekh: no ale właśnie o to chodzi. Jeśli ktoś godzi się z myślą, że idzie tylko obejrzeć celebrytę skaczącego w rytm muzyki, to jak tu taką osobę w ogóle brać na poważnie?
@rss: Ale człowieku, o co masz ból dupy? Każdy się bawi jak umie. Nie dla każdego jest muzyka Chopina czy Bacha. To ma być powód do odrazy? Mnie ta muzyka irytuje, ale dopóki jest daleko ode mnie to mnie to lotto. Na tej samej zasadzie nie lubię jazzu, ale nie muszę go słuchać. A dziś, dzięki sieci, można sobie słu8chać muzyki dokładnie takiej, jaką się lubi, bez zdawania się na łaskę
o co masz ból dupy?


@OSH1980: rzeczowo i z przykładami wytłumaczyłem o co mi chodzi, a ty nazywasz to bólem dupy?

To ma być powód do odrazy?

Tak, bo godzenie się na bycie ruchanym w dupę przez pajaca z playbacku obniża standardy, a to rozlewa się wtedy również na inne gatunki.
@sobiecha56: Bo w tej muzyce tekst nie jest ważny. Najważniejsza jest melodia, a tekst ma ją tylko podkreślać, uwydatniać. Chcesz piękne teksty, to słuchasz np. poezji śpiewanej i interpretujesz tekst, co artysta miał na myśli.
@sobiecha56: Disco polo to jedyna muzyka jakiej nie szanuję. Wręcz, tak jak Ty, gardzę nią. To, że jest wieśniacka to nic. Ona jest prymitywna. Prymitywna aż do bólu. Ludzie którzy faktycznie się nią jarają mają bardzo małe wymagania. #!$%@? tam z tekstem ale te melodie grane na 5 klawiszach keyboardu casio powodują u mnie raka.
Tę opinię wyrażałem zawsze. W liceum kumpel który jest fascynatem Disco Polo oburzył się i stwierdził,