Wpis z mikrobloga

Gardzę ludźmi co słuchają disco polo. Siedzę sobie w kuchni, właśnie jem płatki a od 2 godzin za ścianą sąsiadka napiernicza tym syfem. Refren: 'aj jajajaj łupu cupu'. Kurde co Wy macie w głowie słuchając tej muzyki.

Oczywiście pisząc te #oswiadczenie liczę się z bólem dupy ale mam nadzieje ze to będzie mniejszość społeczności wykopu.
Pobierz sobiecha56 - Gardzę ludźmi co słuchają disco polo. Siedzę sobie w kuchni, właśnie jem...
źródło: comment_Yy5l0KBi1BgANIxf4R9XmwiblijrtVrh.jpg
  • 57
@rss: Dobra, ja dalej nie rozumiem. Mam proste podejście: nie lubię - nie słucham. Nie zaprzeczam, że to, co napisałeś nie jest prawdą, ale powtarzam: mnie to nie obchodzi, bo ja tego po prostu nie słucham, nie chodzę na koncerty i zwisa mi, czy oni kogoś tam ruchają w dupę. Prawdziwi artyści, którzy mają szacunek do swoich fanów, nie stosują takich zagrywek, bo to oznacza ich stoczenie się. Inna sprawa, że
@sobiecha56: największym problemem jest zanik muzyki folkowej, ludowej. Tak jak na Bałkanach ludzie spotykają się wieczorami w tawernie u sąsiada żeby pogadać i pośpiewać razem przy winku czy nawet przy kawie, to w Polsce całkowicie czegoś takiego nie ma. W miejsce tradycyjnej muzyki wkroczył ten tandetny szajs i prości ludzie bez wymagań katują te rytmy i teksty bez opamiętania - bo zauważcie, ta "muzyka" NIE WYMAGA ABSOLUTNIE NICZEGO OD ODBIORCY