Wpis z mikrobloga

Gardzę ludźmi co słuchają disco polo. Siedzę sobie w kuchni, właśnie jem płatki a od 2 godzin za ścianą sąsiadka napiernicza tym syfem. Refren: 'aj jajajaj łupu cupu'. Kurde co Wy macie w głowie słuchając tej muzyki.

Oczywiście pisząc te #oswiadczenie liczę się z bólem dupy ale mam nadzieje ze to będzie mniejszość społeczności wykopu.
Pobierz
źródło: comment_Yy5l0KBi1BgANIxf4R9XmwiblijrtVrh.jpg
  • 57
@sobiecha56: Ja już jestem dziecko MP3 więc poza Mumford nie mam gatunku / zespołu którego "słucham" w potocznym tego słowa znaczeniu. Na mojej playlście jest Vivaldi, Hans Zimmer, Johny Cash, Snow Patrol, Gang Albanii i Cliver obok siebie. Pomimo takiej mieszanki nawet się nie gryzą.
@rss: Nie trzeba słuchać realizatorów, żeby usłyszeć, jak genialnie potrafią kontrolować głos i obniżać/podwyższać jego ton podczas przełączania się między śpiewem a mówieniem do publiki :D
@sobiecha56: trochę niefortunne zdjęcie wrzuciłeś, bo koleś śpiewa do bezprzewodowego mikrofonu, a te trzy bolce służą do podpięcia do stacji dokującej:)
druga sprawa: każdy ma jakieś tam swoje gusta. jeden lubi pomarańcze, inny jak mu stopy śmierdzą. Nie jest to aż tak od nich zależne. Ja np. bardzo bym chciał lubić milesa davisa, a ni chuchu nie mogę.
trochę niefortunne zdjęcie wrzuciłeś, bo koleś śpiewa do bezprzewodowego mikrofonu, a te trzy bolce służą do podpięcia do stacji dokującej:)


@looongier: CZO XD Przecież to najzwyklejszy na świecie xlr, niemal każdy mikrofon przewodowy tak wygląda. xD