Wpis z mikrobloga

Już kiedyś poruszałam ten temat, ale nie uzyskałam rzeczowej odpowiedzi. Pytanie (zupełnie poważne), skierowane do wykopowej lewicy - jak wiecie islam zakazuje homoseksualizmu. Wy opowiadacie się zarówno za ruchem LGBT, jak i przyjęciem islamskich uchodźców u nas. Jak to pogodzić?

#neuropa #4konserwy #imigranci #lewackalogika
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: No widzę, że rzeczywiście poważne badania i poważne źródła informacji, na podstawie których budujesz swój światopogląd. Zdecydowanie te dane wskazują wręcz na masowe mordowanie homoseksualistów.

Miej tez na uwadze to, że nie o każdym przypadku piszą.


Tak, już to widzę, jak wpada do mediów informacja, że islamista zamordował z powodów religijnych geja, a redaktor mówi "nie piszemy o tym, to nie zaciekawi ludzi", a wszystkie Fakty, czy Daily Mail
  • Odpowiedz
@omik: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/janusz-palikot-kosciol-jest-zabagniony_312845.html
http://natemat.pl/112419,armand-ryfinski-rzadza-biskupi-polska-jest-ograbiana-przez-kosciol-przez-setki-lat-jesli-nie-ponad-tysiac

Co do pedofilii to wszędzie pojawia się hasło "księża pedofile", jakoś nie widzę "Islamskich obrzezaczy", mimo że z pewnością wielu Muzułmanów kryło kolegów.

Znajdź mi podobną wypowiedź lewicowego polityka na zachodzie o Islamie to uznam, że nie dostaje forów. Prawda jest taka, że Islamscy duchowni mogą promować opóźnienie, homofobię, seksizm itd. i nie dostaną takich wcir jak księża robiący to samo czy nawet prywatne osoby
  • Odpowiedz
@wfm125m: i Polacy też tak robią. I dlatego jest u nas powszechna edukacja i różne działania społeczne od finansowych po terapeutyczne by takie sytuacje zaleczać i walczyć z nimi. Patologia jest wszędzie i nie wybiera muzułmanin czy niemuzułmanin.
  • Odpowiedz
jedyny kontekst w ktorym widze lewicowe komentarze generalizujace tak na katoli czy kibicow, to kiedy tocza beke z podobnych generalizacji na temat innych grup.


@omik: ta, jasne :)
  • Odpowiedz
mimo że z pewnością wielu Muzułmanów kryło kolegów.


@RuskiHolmes: nie ma centralnej instytucji ktora by to koordynowala. w KRK - jest. ot, roznica.

jakoś nie widzę "Islamskich
  • Odpowiedz
europeizuje się i laicyzuje


@grzegorz-zielinski: robią to poprzez marsze, demonstracje i odgradzanie się w swoich gettach np. w Londynie??

Znajomi, którzy są lewakami, są też zajebiście inteligentni. Niestety społeczność lewactwa na wykopie stanowi tego zaprzeczenie. Procesy myślowe na poziomie ameby.
  • Odpowiedz
@omik: Można krytykować całość jeśli pokazują jakiś spójny zbiór poglądów. Jak często w Polsce czy na świecie dostawało się "środowiskom prawicowym", "skrajnej prawicy", "konserwatystom" mimo że to różne organizacje, które często się nienawidzą (przykład #!$%@? nazistom przez ONR), jak widać zawsze znajdzie się bicz na każdego pod warunkiem, że nie tłumaczy swojego #!$%@? umysłowego nakazami niewidzialnego czarodzieja.
  • Odpowiedz
@CatHater: to nie ja zaprzeczam prawdzie, a badania ową prawdę dość dobrze ujmują. Doświadczenia osobiste nie mają żadnego znaczenia i nie można prowadzić poważnej dyskusji bazującej na anegdotkach kto gdzie nie był, kto nie ma jakich znajomych i kto czego nie widział.
  • Odpowiedz
robią to poprzez marsze, demonstracje

@CatHater: Czy właśnie nie nazywasz podstaw demokracji t.j. wolności w wyrażaniu poglądów na marszach i demonstracjach czymś nieeuropejskim? Nawet mi ciebie nie żal kolego.
  • Odpowiedz
@Aerials: Czy chrześcijanie nie powinni wielbić bliźniego? Czy nie powinno się według religii przyjąć uchodźców i pomóc bliźniemu?
A nie czekaj, przecież to polscy katolicy którzy tak wiernie słuchają Słowa Bożego w kościele w niedzielę po czym krzyczą ŚMIERĆ HOMOSIOM, ŚMIERĆ ISLAMISTĄ, DO GAZU DO GAZU.
Idąc tym tokiem rozumowania jeśli uważacie się za chrześcijan to powinniście im pomóc.

Uwielbiam ten wykopowy podział świata na lewactwo i prawicę, wszystko jest
  • Odpowiedz
@Aerials:
IMHO, lewackie podejście jest takie:

Nie "dyskryminować" nikogo. Tolerować (i wpuszczać do swojego kraju) wszystkich. Nieważne, czy gej, czy wyznaje taką czy inną religię. Wszyscy niech będą tacy, jacy są.

Lewacy mają chyba nadzieję, że jak wpuszczą tu islamistów, to oni magicznie też zaczną być tak tolerancyjni. Lub że uda się z nimi wygrywać w dyskusjach publicznych i tak dalej. Lub że w ogóle będą zainteresowani tylko dyskusjami publicznymi, a nie np. kamienowaniem czy oblewaniem kwasem, gdy urosną w odpowiednio
  • Odpowiedz
@Aerials: "już kiedyś poruszałam ten temat i nie uzyskałam rzeczowej odpowiedzi" - gówno prawda. oczywiście uzyskałaś, ale zawsze dobrze jest nabić sobie jeszcze kilkaset plusików od 4konserwy, nie? już nie wrzucasz jakichś absurdalnych wynurzeń, tylko kopiujesz poprzednie wątki - skończyły się złote myśli?
  • Odpowiedz