Wpis z mikrobloga

nalezy zakazac i scigac te zachowania, a nie religie


@omik: Jeśli religia mówi: ukamienujcie tę, która została zgwałcona, to zamierza Pan walczyć tylko z samym kamienowaniem? Religia Panu nie przeszkadza?
@alosha: w sumie jakby zakazać katolicyzmu, który w końcu też lubi sobie pozalecać kamieniowanie, to bym nie płakał. (Wyczerpała mi się chęć do dyskusji, bo 'argumenty' się powtarzają. Ale jakby ktoś miał ochotę na sarkastyczne komentarze, to się polecam)
@Aerials: ja odrzucam każdą religię i lubię pedałków. I te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego, choć zarówno jedno, jak i drugie, przez jakąś grupę społeczną uważane jest za #!$%@?. ʕʔ Ale to chyba nie o to chodzi w pytaniu no i ja się z wykopową lewicą nie identyfikuję niestety, bo jestem trochę mniej liberalna w pewnych sprawach. xd
@omik: Mówisz, że nie powinniśmy oceniać całej grupy przez pryzmat radykałów. Problem jest taki, że bardzo optymistyczne szacunki mówią nam, że tych radykalnych muzułmanów jest 700 mln.Szacunki wykonane są na podstawie ankiet, gdzie zadawano pytania typu: "czy jesteś za wprowadzeniem szariatu w krajach zachodnich?", "czy uważasz że zamachy terrorystyczne na ludności cywilnej to czasem coś dobrego?" etc. To prawie połowa wszyskich muzułmanów na świecie. Jeśli istnieje jakiekolwiek narzędzie które pozwoli nam
@omik: w pracy mam bardzo dobrych muzulmanow. Odcinaja sie od fanatykow religijnych bo nie raz o tym dyskutowalismy. Ludzie bardzo pracowici, uczciwi i szczerzy. 20 lat w jednej pracy i bez nich, gdybym mial przyjac nowych, bym tu zginal. Ogolnie o islamie mowia ze to religia pokoju. Jednak jednego dnia mnie zaskoczyli. Przyjechaly klientki jednym autem, ktore okazaly sie lezbijkami. Jedna z nich byla strasznie agresywna, na wszystko narzekala, krzyczala na
@omik: Człowieku, czego nie rozumiesz? Starałem się jasno wyrazić. Statystycznie połowa tych ludzi do radykalni muzułmanie, jak chcesz ich odsiać z tych milionów? Nie mam nic przeciwko osiedlaniu się w Polsce czy Europie ludzi innych narodowości w wyniku normalnej migracji ludzi, którzy się wtedy asymilują, ja jestem przeciwko takim przeprowadzkom milionów osób naraz z których potencjalnie połowa nienawidzi mojej cywilizacji i moich wartości.