Wpis z mikrobloga

Już kiedyś poruszałam ten temat, ale nie uzyskałam rzeczowej odpowiedzi. Pytanie (zupełnie poważne), skierowane do wykopowej lewicy - jak wiecie islam zakazuje homoseksualizmu. Wy opowiadacie się zarówno za ruchem LGBT, jak i przyjęciem islamskich uchodźców u nas. Jak to pogodzić?

#neuropa #4konserwy #imigranci #lewackalogika
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: taaak? to może przeczytaj sobie jeszcze raz np. wypowiedź niejakiego @omik z poprzedniego wątku o identycznej treści, założonego oczywiście przez Ciebie. chyba, że jej nie czytałaś. hmm zakładać wątek i nie czytać odpowiedzi (wszystkich 23), taka sytuacja.
  • Odpowiedz
@Aerials: Nie bardzo wiem co ma jedno z drugim wspólnego. Istnieje coś takiego jak wolność wyznania oraz istnieje również zakaz zmuszania do praktyk religijnych (art. 53 konstytucji) Jeżeli islam nie toleruje homoseksualistów to każdy homoseksualista który będzie chciał wyznawać islam będzie musiał to ukrywać. Jeżeli będzie chciał być homoseksualistą będzie musiał zrezygnować z islamu. Jeżeli islam będzie chciał go ukarać za zrezygnowanie z islamu, to osoby które dopuszczą się wykroczenia
  • Odpowiedz
Z tego co wiem "psychoprawactwo" nie morduje gejów.

@Aerials: A o morderstwach gejow w afrykanskich, chrzescijanskich krajach nie slyszalas? k---a nie wiem po co reaguje na tak marny trolling.
  • Odpowiedz
@asirak: Może spali ci to teraz obwody, ale osobiście znam tolerancyjnych muzułmanów z Anglii i Francji, którzy nie mają problemów z LGBT, innymi religiami, strojami kobiet, jedzeniem wieprzowiny i piciem alkoholu w ich obecności. I to pomimo tego, że sami są dość religijni - nie jedzą wieprzowiny, ani nie piją, przestrzegają ramadanu, etc. Mają białe dziewczyny i żony, które nie wyznają islamu, nie noszą szmat na głowach i nie musiały
  • Odpowiedz
@Aerials: @Hastur: @Drmscape: @Barnabeu: @Przegrywens: łapcie, nie ma za co:
http://m.krytykapolityczna.pl/artykuly/ue/20150914/norwegia-nie-istnieje-slavoj-zizek-o-uchodzcach

Podzielają z przeciwnikami imigracji wcale nieoczywiste założenie, że obrona własnego stylu życia jest nie do pogodzenia z etycznym uniwersalizmem. Powinniśmy unikać wpadania w pułapkę pytania: na ile tolerancji nas stać? Czy mamy tolerować imigrantów, którzy zabraniają dzieciom nauki w państwowych szkołach, którzy zmuszają kobiety do ubierania i zachowywania się w konkretny
  • Odpowiedz
@DywanTv: Katolicka nauka społeczna, czyli implementacja tego zdecydowanie zakazuje. Katolski szariat jest równie totalitarny co ten muzułmański.
  • Odpowiedz