Wpis z mikrobloga

Mireczki z #bmw obszywałem kierownicę i przy zakładaniu przekręciłem kluczyk bez podłączonej poduszki i teraz bije mi po oczach błąd od niej. Da się coś zrobić bez podłączania i kasowania błędu? Czy muszę podjechać gdzieś aby wykasowali?
  • 15
@1iostatni: No mam skręcone już i jeździłem dzisiaj z 2h i nie zniknął. Denerwuje mnie ta kontrolka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na 100% taśmy nie naderwałem, przed zdjęciem kierownicy wszystko działało.
@pitu-pr: Na moje oko nadal masz coś źle podłączone. Nawet jeśli miałes aktywny błąd to powinien zniknąć jeśli znów wszystko jest w porządku. w najgorszym razie bedzie logowany jako błąd historyczny ale nie jako aktywny.
@1iostatni: Po pracy rozłożę jeszcze raz i zobaczę, ale raczej wszystko ok. Do poduszki były dwie kostki + jedna do przycisków audio/tempomat oraz dwie od kierownicy dalej i wszystko podłączone.
@pitu-pr: sprobuj rozpiac aku na pare chwil i w miedzyczasie zlaczyc przewody + i - (rozlaczone od aku!). nie pamietam na 100% czy to pomaga, ale sprobowac mozna. jak nie, to komp.
a takim badziewkiem na USB to sobie z BMW niewiele mozna zrobic...