Wpis z mikrobloga

Są nowe informacje dotyczące #wykopowypupil

Aktualizacja konta - mamy 1136,11 zł. Jest super! Zrobiłam zakupy na 47,29 zł, więc przy wieczornym podsumowaniu dodam potwierdzenie, zdjęcie, postępy w budowie i zaktualizowane saldo. Zaktualizuję też właścicieli.

Co do samych lotek - znalazłam Panią, która sprzedaje parkę (samica 1,5 roku, samiec ponad 2), nieoswojoną, lekko dziką, oraz cztery sztuki (trzy samice oraz samca). Zarezerwowałam obie opcje, bo nie wiem, jak uda się z pieniędzmi wszystko ogarnąć, w każdym razie - w sobotę jadę na odbiór. Teraz opiszę całą rozmowę:

Pytałam się o wiek i pokrewieństwo, jakim cudem ma tyle lotek, oraz dlaczego je sprzedaje.

Na początku kupiła parkę - roczną samiczkę oraz rocznego samca. Trzymała je 2 miesiące, postanowiła, że chce więcej samiczek. Dokupiła 3 samiczki. Dwie siostry i jedna z zupełnie innego miejsca. Okazało się, że najstarsza samica atakuje te młodsze, więc musiała najstarszą oddzielić. Ale z drugiej strony, smutno jej było, że teraz mieszka sama, więc kupiła drugiego samca. W podsumowaniu -

Miała 3 miesiące niespokrewnioną, roczną parkę.
Kupiła 3 samiczki.
Kupiła jeszcze jednego samca.

Więc o chów wsobny się nie boję. Druga sprawa - dlaczego sprzedaje? - Babka zajmuje się różymi wiewiórkami. Bardzo przeszkadza jej nocny, głośny tryb życia lotek, a najarała się na wiewiórkę Richardsona i musi pożegnać się z nietoporzowatymi, dlatego sprzedaje. Wszystko wydaje się być mocno legit. Do zwierzaków dodaje wszystkie gadżety wiszące w klatce, domki, drabinki bla bla bla. Przyda się na zmianę do moich, jak będę musiała sprzątać. Dodatkowo jedzenie mrożnone na około 2 miesiące, co też jest sporym plusem. Samiczki mają 1,5 roku, samiec rok i 8 miesięcy.

No i najwazniejsza rzecz, progi cenowe

1. Nieoswojona, parka (1,5 roku, niecałe 3 lata) - 800 zł
2. 2 samice + samiec, oswojone, kochane, bezproblemowe - 1800 zł
3. 3 samice + samiec, oswojone, kochane, bezproblemowe, które już pokochałam - 2000 zł.

Tak, czy inaczej, jadę do Poznania w weekend, więc coś z tego odbiorę :) Sama dołożę się z kasą, jesli będzie za mało ;)

PS. Miałam właśnie wizytę wykopka, którego nie dosłyszałam nicka (PRZEPRASZAM, odkryj się w komentarzu :D). Zapraszam wszystkich! :)

Wołam standardowo - gadzibastion + osoby z poprzedniego wpisu (komentarza dla plusujących). Poniżej komentarz do plusowania dla osób, które chcą być wołane na lotki (jak plusowałeś w poprzednim wpisie, to nie plusuj drugi raz, bo będę podwójnie wołała!)

Fanpage - Strona - Allegro

#lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion #wykopowypupil Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Są nowe informacje dotyczące #wykopowypupil

Aktualizacja konta - mamy 1...

źródło: comment_3gp6LSMzFPS1IHakCIpck5e7WDxTKh5z.jpg

Pobierz
  • 51