Wpis z mikrobloga

Panowie gram od niedawna na BL po stronie ALLY. Aktualnie wbiłem ten niebieski set za honor (670 ilvl) i kupiłem kilka części za conquesty (700 ilvl). Wszystko ładnie pięknie tylko: na arenach mnie łoją i nie mogę ugrać nic, heroiki i zwykłe rajdy nie wiem czy opłaca mi się robić bo itemy mają gorszy poziom od moich. Jak progresować dalej bo miotam się już od kilku dni i nic nie wpada mi do głowy? Co można robić w taanan jungle ?
#worldofwarcraft #wow
  • 11
  • Odpowiedz
@Hussar_90: Jaką grasz klasą/rasą? Nie mieszaj itemów PvP i PvE, te z PvP ssą na rajdach, te z PvE ssą na arenach. Rajdy opłaca się robić, spróbuj zdobyć trochę sprzętu w Tanaan (max tam to 695), a potem rób normalny Hellfire Citadel.
  • Odpowiedz
@Fl3tcher: Druid feral. Na razie jestem ubrany full pod pvp ale nie widzę już sensu grania bg jak za honor lepszego sprzętu nie zdobędę. Jak zdobyć ten sprzęt w Tanaan? Jakieś daily czy jak ?
  • Odpowiedz
@Hussar_90: Z większości mobów w Tanaan lecą tokeny 650 (2-3%), które można ulepszyć za pomocą Empowered Apexis Fragment do 695 (też leci jako drop, ale tylko z rzadkich mobów i szansa jest mniejsza, jakiś 1%). Możesz też kupić tokeny i Empowered za Apexis Crystal, ale lepiej kupić te drugie jeżeli masz coś dobrego do ulepszenia. Tutaj masz mały poradnik co i z czego leci.
  • Odpowiedz