Wpis z mikrobloga

bądź mno

pracuj w biedronce w centrum warszawy

poranna zmiana

przed 11 korpo-szczury wychodzą ze szklanych wież po sałatkę i ciastko z mozzarellą

do kasy pochodzi 10/10 3d korpo-szmata

kasuj jej zakupy

"zapłacę kartą" i podaje mi plastik

jako że zakupy za mniej niż 50 to przykładam żeby poszło zbliżeniowo

oddaje jej kartę

nagle dostaje obłędu w oczach

DLACZEGO PAN ZAPŁACIŁ ZA MNIE ZBLIŻENIOWO?!

no bo nie wspomniała pani że chce zapłacić tradycyjne

próbuj zachować chłód

POWINIENEŚ SIE ZAPYTAĆ! A JAK MI POBIERZE PIENIĄDZE Z KONTA DWA RAZY ALBO JAK MI COŚ NABIŁEŚ JAK NIE PATRZYŁAM?! - nagle przeszliśmy na ty, ludzie patrzą na kobitę jak na upośledzoną

jeśli pani chce to możemy zrobić pani zwrot na podstawie tego paragonu, nabije pani zakupy jeszcze raz i zapłaci pani tradycyjnie

odpowiedz dyplomatycznie, wywołując bul d--y całej kolejki emerytek, mirek następny w kolejce zaczyna kisnąć z sytuacji

TAK! OD NOWA! I CHCE ROZMAWIAĆ Z KIEROWNIKIEM!

zawołaj kierowniczkę bo i tak potrzebna do zrobienia zwrotu za tamten paragon

NO WRESZCIE! - kiera stała 2 kasy dalej xD

chciej wyjaśniać o co poszło

locha była szybsza

NO I PANI PRACOWNIK ZAPŁACIŁ MOJĄ KARTĄ ZA MOJE ZAKUPY ZBLIŻENIOWO!

kierowniczka patrzy na mnie, a potem na kobitę

I W CZYM PROBLEM?

locha dostaje obłędu, zabiera zakupy, paragon i rusza biegiem do wyjścia twierdząc że pracują tu sami idioci

ludzie patrzą na nią z politowaniem

nagle zdaj sobie sprawę że taka tępa dzida zarabia 5 razy więcej niż ty

smutnij i pracuj dalej do piętnastej

#pasta
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bestboy120: Jakie smutnij.
1. Masz wyrozumiałą szefową, korposraka może mieć jeszcze bardziej jebniętą szefową od niej samej
2. Możliwe, że zarabia 2 razy więcej od Ciebie, ale jeśli zwykle kopiuj wklej to może tylko 1,5 więcej. Ale raczej nie 5
3. W swojej pracy wiesz co masz robić, możliwe, że lubisz ludzi z którymi pracujesz i większość klientów, ktorzy do Ciebie przychodzą. Kosposraka pewnie pracują z podobnymi korposrakami, które może
  • Odpowiedz
korpo śmiecie to jest najniższy gatunek podludzi :)


@piastun: Jeśli masz na myśli tylko takie zarozumiałe korposraki to się zgadzam, ale nie generalizuj, bo wiekszość ludzi jest jednak normalna
  • Odpowiedz
@maciek_gi: @ziemniaczana_krolewna: Nie wiem czy to z wami jest coś nie tak czy z waszym bankiem ale płatności paypassem są od razu zablokowane(czytaj: nie pokazują się w saldzie tylko jako kwota zablokowana). Może po prostu wasz bank domyślnie pokazuje wam kwotę księgowaną a nie saldo? Może łatwiej byłoby to zmienić...?
  • Odpowiedz
Każdemu kasjerowi powinni na początku tłumaczyć, że ludzie to debile, kropka. Mi na początku powiedzieli, żebym uważał, to się pilnowałem a cudzej karty w życiu nie wziąłem do ręki. Gdybym miał czytnik daleko od lady to bym się bardzo nieswojo czuł.
Sytuacje podobne jak w paście OP pewnie zna każdy, kto robił w gastro.
  • Odpowiedz