Wpis z mikrobloga

#odchudzanie #dieta

Mam głupi pomysł.

Mam do zrzucenia z 20kg tłuszczu, nie chce mi się stosować gównodiet i innych wymysłów, zwyczajnie przestanę jeść dopóki nie będę tak chudy jak chcę, proste. Obecnie mam BMI na granicy nadwagi i otyłości

W czasie głodówki jedynie będę przyjmował witaminy w postaci tabletek musujących i wodę. Szacuję, że to potrwa 2, maks 3 tygodnie. Rezygnuję na czas głodówki z siłowni i roweru, nie chcę nadwyrężać organizmu. Dodatkowo rzucam palenie, dziś moja ostania paczka.

Podejrzewam, że zmniejszy mi się popęd seksualny (i dobrze, bo teraz to ze 3 razy dziennie walę), paznokcie i włosy będą wolniej rosły, włosy znaczą wypadać, permanentny ból głowy, zawroty głowy, zgaga od nieużywania żołądka, będę sporadycznie tracił przytomność, może zapadnę w śpiączkę lub zwyczajnie umrę, trudno i tak mam ch*jowe życie.

Dziś zacząłem przygotowania. Zjadłem resztki z lodówki, czyli keczup, makaron, ogórki korniszonie i dopiłem butelkę cocacoli.

Będę tu pisał (czyt. zaśmiecał mirkoblog) o tym jak się czuję i jak mój organizm reaguje na brak pożywienia.
G.....2 - #odchudzanie #dieta 

Mam głupi pomysł.

Mam do zrzucenia z 20kg tłuszc...

źródło: comment_ldz1ryn4EzNrEuoLyJyjUU2GK9FaPC7e.jpg

Pobierz
  • 111
@Gaki1992: @spardo:
Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami
@DizzyEgg: dodałbym ze jesli wazysz duzo, i mierzysz równie sporo to 1500kcal będzie aż za mało. jedz 2000 i chodź na siłownię, #!$%@? ine rób głodówki bo a) nie wytrzymasz, a b) nie ma to żadnego sensu
@Gaki1992:

i wiem co mówię, bo sam się trochę 'głodziłem' tzn jadłem 800-1000kcal dziennie i wypadające włosy to tylko wierzchołek góry lodowej ;) odbudowanie siły i naprostowanie organizmu zajęło mi z pół roku.
wow, wpis o tym żę bierzesz się za siebie. Nawet nie wspomniałeś o tym że dziewczyny sa okropne i lecą na kase ani nic w tym stylu. Zaskoczony jestem, czyli może jest dla cb nadzieja że nie zaczniesz strzelać do ludzi z bmw.
@Gaki1992: głównie to co napisałeś ale bez omdleń. + anemia i poczucie wiecznego zimna. wszyscy siedzieli na krótki rękaw a ja w kurtce pod kocem i nadal było mi zimno.
głodówka to nie rozwiązanie. chcesz przybrać jeszcze więcej na wadze jak zaczniesz jeśc normalnie?
@saw_an_mars: Schudnąć schudnę, najwyżej nie zmądrzeję.

@bemo: A jak z kupą? Trochę się boję wiecznego zatwardzenia i bolesnego oddawania kału.

Byłem kiedyś na diecie, tak na oko 1000-1500kcal i schudłem bardzo dużo. Oczywiście się bardzo zapuściłem później i tak w tym zapuszczeniu już ze 2 lata siedzę. Wiem, że nie mogę od tak po głodówce zacząć jeść jak normalny człowiek, głodówka to tylko taki wstęp do tego by wyglądać normalnie,