Wpis z mikrobloga

Według UNHCR, agencji UN do spraw uchodźców na biedne sieroty wojenne składają się:
- 72% mężczyźni
- 13% kobiety
- 15% dzieci
Martin Schulz, przewodniczący parlamentu europejskiego (nie mylić z Przewodniczącym Rady Europejskiej, Tuskiem), odwiedza synagogę by chwilę potem ogłosić, że Europa musi być jednomyślna bo powtórzy się koszmar holokaustu. Grozi: Polska i kraje V4 mają przyjąć uchodźców albo czekają ich sankcje.
W tym samym czasie Izrael nie przyjmuje żadnych sierot. Właściwie to w tym momencie najeżdżają Palestyńskie domy.
Pan Martin Schulz tak samo jak pan Donald Tusk byli odznaczeni Nagrodą Karola Wielkiego, za promowanie pokoju i jedności w Europie. Pan Martin na co dzień żyje w wygodnej i luksusowej dzielnicy z dala od plebsu. Spójrz na tą czerwoną mordę byłego członka Postępowego Sojuszu Socjalistów i spróbuj nie splunąć.
#polska #europa #imigranci #uchodzcy
Pobierz Gamling - Według UNHCR, agencji UN do spraw uchodźców na biedne sieroty wojenne skład...
źródło: comment_EWJ9zPi4e8C5D1akZ5NxCDj9TeGF7f6u.jpg
  • 25
@randomnick: O lol, widzę weekend to gimbaza nie śpi. Ty myślisz, że to jest jak w 1939, że pójdę walczyć z wojskiem mojego kraju z hitlerowcami? Ja rozumiem, że można nie wiedzieć, co się dzieje w Syrii, ale wypadałoby się tym nie chwalić. Z jednej strony #!$%@?ą wojska Asada, z drugiej bojówki IS, tam idioto masz wybór między dżumą a cholerą. A pośrodku tego wszystkiego Twoja żona i dzieci. Jak Cię
w śród


@randomnick: Ja wiem, że dla kogoś, kto nawet nie umie napisać poprawnie "wśród", osoba potrafiąca wymienić dwie główne frakcje walczące w Syrii może się wydawać wszechwiedząca. Nie przejmuj się, skończysz gimbazę, jak Bóg da, zrobisz maturę, przy dużym szczęściu pójdziesz na studia i jeszcze będziesz się śmiał z tego, jaki kiedyś byłeś głupi. A póki co lądujesz na #czornolista, Twój trud skończony, możesz iść spać; pozdro.