Wpis z mikrobloga

Według UNHCR, agencji UN do spraw uchodźców na biedne sieroty wojenne składają się:
- 72% mężczyźni
- 13% kobiety
- 15% dzieci
Martin Schulz, przewodniczący parlamentu europejskiego (nie mylić z Przewodniczącym Rady Europejskiej, Tuskiem), odwiedza synagogę by chwilę potem ogłosić, że Europa musi być jednomyślna bo powtórzy się koszmar holokaustu. Grozi: Polska i kraje V4 mają przyjąć uchodźców albo czekają ich sankcje.
W tym samym czasie Izrael nie przyjmuje żadnych sierot. Właściwie to w tym momencie najeżdżają Palestyńskie domy.
Pan Martin Schulz tak samo jak pan Donald Tusk byli odznaczeni Nagrodą Karola Wielkiego, za promowanie pokoju i jedności w Europie. Pan Martin na co dzień żyje w wygodnej i luksusowej dzielnicy z dala od plebsu. Spójrz na tą czerwoną mordę byłego członka Postępowego Sojuszu Socjalistów i spróbuj nie splunąć.
#polska #europa #imigranci #uchodzcy
Gamling - Według UNHCR, agencji UN do spraw uchodźców na biedne sieroty wojenne skład...

źródło: comment_EWJ9zPi4e8C5D1akZ5NxCDj9TeGF7f6u.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: No przecież... Wojna nadchodzi, zostanie kochanie w domu, jak zdążę się urządzić w Europie to zadzwonię. No chyba, że wojna przyjdzie pierwsza i cię zgwałcą i zamordują, no ale cóż.
Święty Józef przecież też spylił do Egiptu sam i dopiero potem ściągał Maryję i Jezusa.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: #!$%@? mnie co trzeba mieć w głowie, żeby popierać politykę , w której ściągani są wszyscy jak leci i rozdawane im są kosmiczne zasiłki z podatków ciężko pracujących ludzi, któzy w wielu przypadkach ledwo wiążą koniec z końcem
a ci ludzie do tego potem robią #!$%@? jak się zbiją w grupę i nie można im nic zrobić

Już pomijam, że wśród tych imigrantów na pewno są gdzieś terroryści
  • Odpowiedz
można też uciekać przed wojną, która dopiero nadchodzi


@stekelenburg2: Ło #!$%@?, to nasi #!$%@? na wyspy przed wojną z Ruskimi ale niestety nie dostali statusu uchodźcy. Nie dziękuj.

  • Odpowiedz
Wojna nadchodzi, zostanie kochanie w domu, jak zdążę się urządzić w Europie to zadzwonię. No chyba, że wojna przyjdzie pierwsza i cię zgwałcą i zamordują, no ale cóż.


@zakowskijan72: Kolejny pan spod znaku #nieznamsietosiewypowiem. W Turcji jest 2 mln uchodźców, w Libii 1,2 mln. Są w obozach, gdzie bezpośrednie niebezpieczeństwo im nie zagraża. Stamtąd też mężczyźni próbują się przedostać do Europy, bo jednak targanie ze sobą kobiety/dzieciaków
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Przykro mi, nie mam obowiązku rozmawiać z idiotami. Przyjemnie było zaorać prawaka, który bredzi, że uchodźcy zostawili kobiety i dzieci w Syrii. Ponieważ standardowo po zaoraniu prawaka następuje zmiana tematu i udawanie idioty, to zostawiam Cię samego, bo już jest mniej zabawnie. Może ktoś inny pochyli się nad Twoim nieszczęściem. Ciao!
  • Odpowiedz
@randomnick: Widziałeś kiedyś obóz uchodźców? Wkleiłem wyżej. Coś dziwnego jest w tym, że ci ludzie niekoniecznie chcą, by ich kobiety i dzieci spędziły tam najbliższe lata, a parę procent z nich — ci, którzy znajdą dość odwagi i pieniędzy — próbują przebić się do UE?
  • Odpowiedz