Wpis z mikrobloga

Przecież największa miłość do partii korwin rozpoczyna się dopiero jak ktoś zacznie pracować, płacić podatki i utrzymywać się za swoje pieniądze.


@beep: Tak, szczególnie biorąc pod uwagę różnice w sondażach przeprowadzanych w liceach i te wśród dorosłych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak, szczególnie biorąc pod uwagę różnice w sondażach przeprowadzanych w liceach i te wśród dorosłych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rafalu90: A bierzesz pod uwagę, że młodzi ludzie (liceum/studia) dzięki korzystaniu z internetu biorą informacje również z niezależnych i bezpośrednich źródeł, dzięki czemu mają szerszą wiedzę o polityce, niż ludzie w średnim wieku, którzy obecnie wiedzę czerpią głównie z TV? Na przykładzie swoich rodziców wiem, że o
A bierzesz pod uwagę, że młodzi ludzie (liceum/studia) dzięki korzystaniu z internetu biorą informacje również z niezależnych i bezpośrednich źródeł, dzięki czemu mają szerszą wiedzę o polityce, niż ludzie w średnim wieku, którzy obecnie wiedzę czerpią głównie z TV? Na przykładzie swoich rodziców wiem, że o polityce/gospodarce wiedzą tyle co im powiedzą, nie doszukują się wiedzy mimo wielu dostępnych w tych czasach źródeł.


@Mave: Ale gównoźrodła w internecie to dalej gównoźródła.
@InnyKtosek: Chodziło mi raczej o to, że wchodząc sobie na YT mam pełną wypowiedź Korwina i mogę się z nią zgodzić, lub nie. A oglądając TVN mam pięknie wycięty kawałek, którym ludzie przygotowujący go chcą mnie zmanipulować. Tu też się mogę zgodzić lub nie, ale nie z jego faktycznymi poglądami, a z tym co przygotowała mi ekipa stacji telewizyjnej, co nie zawsze oddaje w 100% rzeczywistość. Taki przykład.