Wpis z mikrobloga

Nie chcę mieć dzieci (przynajmniej teraz) i #!$%@? mnie, gdy ktos mnie poucza jakiego to ja głupstwa nie robię. Szczególnie te osoby które wpadły bez zabezpieczenia mają najwięcej do powiedzenia.

Najpierw hajs i mieszkanie, później dziecko, to chyba bardziej logiczna kolej rzeczy... A nie- napierdziel gówniakow a później sie martw za co je utrzymać. Badz wrakiem człowieka i.zapierdzielaj 24h

#niepopularnaopinia
  • 81
  • Odpowiedz
para przyjaciol wpadla jak mieli 19 lat. Maja teraz dwojke dzieci. Przez jakies 10-12 lat zapieprz mieli straszny. Teraz maja 36 lat, duze mieszkanie, dobrze platna prace, odchowane dzieciaki. Korzystaja z zycia, podrozuja i sa szczesliwi. W wiekszosci przypadkow dwudziestoparolatkowie dopiero zaczynaja prace i zarabiaja slabo. Wiec ciezko mowic o hajsie. A dziecko zmienia priorytety i wbrew pozorom spokojnie mozna je utrzymac.

36 lat


@hans-olo-olo: To samo bez gówniaka można
  • Odpowiedz
Najpierw hajs i mieszkanie, później dziecko, to chyba bardziej logiczna kolej rzeczy... A nie- napierdziel gówniakow a później sie martw za co je utrzymać.


@grzesiek23Gda: spoko, ale nie później niż w wieku 25 lat pierwsze
  • Odpowiedz
para przyjaciol wpadla jak mieli 19 lat. Maja teraz dwojke dzieci. Przez jakies 10-12 lat zapieprz mieli straszny. Teraz maja 36 lat, duze mieszkanie, dobrze platna prace, odchowane dzieciaki. Korzystaja z zycia, podrozuja i sa szczesliwi. W wiekszosci przypadkow dwudziestoparolatkowie dopiero zaczynaja prace i zarabiaja slabo. Wiec ciezko mowic o hajsie. A dziecko zmienia priorytety i wbrew pozorom spokojnie mozna je utrzymac.


@hans-olo-olo: A możesz konkretnie opisać jak ich zapieprz
  • Odpowiedz
@DJ_turboKoza: kiepska praca, oboje na zmiany, rowniez w weekendy wiec mijali sie w wejsciu. Dodatkowo jeden maly pokoj na cztery osoby w mieszkaniu schorowanych rodzicow. Rodzice rowniez wymagali opieki. Jak se radzili? Zacisneli podladki i sie nie poddawali. W koncu dorobili sie na tyle ze mogli pozwolic sobie na zakup mieszkania. W miedzyczasie awansowali w pracy. Poprawila sie ich sytuacja finansowa. W koncu sytuacja sie ustabilizowala i teraz korzystaja z
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda:
Ja tam w wieku 40 lat będę śmiał się z kolegów którzy będą babrać się w pieluchach kiedy moje dzieciaki już bedą dorosłe i bede mógł zająć się sobą. Nie potrafię sobie wyobrazić siebie w wieku 50 lat latającego z młodym za piłką, albo tego, że gdy mój syn i córka będą potrzebować wsparcia w dorosłym zyciu czy pomocy przy wnukach ja będę gnił pod ziemią lub zdychał na
  • Odpowiedz