Wpis z mikrobloga

Nie chcę mieć dzieci (przynajmniej teraz) i #!$%@? mnie, gdy ktos mnie poucza jakiego to ja głupstwa nie robię. Szczególnie te osoby które wpadły bez zabezpieczenia mają najwięcej do powiedzenia.

Najpierw hajs i mieszkanie, później dziecko, to chyba bardziej logiczna kolej rzeczy... A nie- napierdziel gówniakow a później sie martw za co je utrzymać. Badz wrakiem człowieka i.zapierdzielaj 24h

#niepopularnaopinia
  • 81
  • Odpowiedz
@mlg20: Najpewniej :D Znam taki głupi stereotyp że im mniej lat ma małżeństwo z tym mniejszego miasta pochodzi. Ludzie mają głupie wrażenie że ludzie ze wsi się hajtają jak mają po 18 lat a te z Warszawy czy innego Poznania to dopiero po 25-30 roku życia :P
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: z czasem żona zacznie cię naciskać.Na pewno przed 30 będziesz miał 1 jeśli nie 2 gnojów.Babom #!$%@? bo zegar biologiczny tyka i po 30 coś tam ciężej jest więc zobaczysz jakie będzie parcie.Jeśli wciąż będziesz mowil NE to cie sama zgwalci, zobaczysz i kiedyś wspomnisz mądre słowa starego mędrca i proroka,który zwał się mlg20
  • Odpowiedz
ale #!$%@? tak jakby 30 latek to już by był wrakiem człowieka xD BEKKA.


@full_throttle: argumenty tak silne, że posiłkujesz się żarcikami zamiast uruchomić myślenie. Pisałem o pierwszym dziecku. Po drugie tak w wieku 30,30tukilku lat choroby dziecka zdarzają się częściej.

Nie po to matka natura każe nam walić się za młodu żeby czekać z potomstwem do kryzysu średniego.
  • Odpowiedz