Wpis z mikrobloga

Mirki, jest kolejna warta poparcia akcja charytatywna. Kolega @pasczakk zadeklarował przekazanie wsparcia fundacji charytatywnej w zamian za poparcie mirków w postaci plusów. To nie żadne plusożebractwo, to bardzo cenna pomoc potrzebującym. A do tego jest to dowód na to, że warto takie akcje promować i rozgłaszać - nigdy nie wiesz kogo jeszcze zainspirujesz do dobroczynności.

Jako że każdy z zawołanych w tym wpisie wsparł moją akcję pomocową, mam nadzieję, że wybaczycie mi ten małą #mirkoreklama i włączycie się do akcji @pasczakk

Jako, że wołanie tysiąca osób jest trochę czasochłonne zachęcam do obserwowania i używania tagu #pomagajzwykopem

@Czarny_Klakier, @Xivid, @ja_tu_tylko_na_chwile, @nietopies, @swierczyna, @Wczorajsza_Ryba, @MokrySuchar, @srgs, @Saute, @kptant, @tyratron, @venomik, @Gizbert, @Zdzichu9, @headhunter13, @pitstone, @pitstone, @Wujek_Fester, @fatall1ty, @siejacy, @BlackHole265, @worldmaster, @AmateurHardcore, @Dopethrone, @Aecjusz, @cziteru, @Blaankaa, @kosteq64, @brakujacychromoson, @viktyma, @michalkosecki, @maxwol, @PiotrusPan, @corrallus, @Thalarctos-maritimus, @Genleman, @naczelny_psychiatra, @gugas, @bluemusic, @FotDK, @marszy
  • 48
@genesis2303:
@dzafel:
Wiem, trochę zaspamowałem, ale było spore ryzyko, że ten wpis przemknie niezauważony, po pół godzinie miał 8 plusów, a teraz w 16 minut po moim spamie 160 zł pójdzie dla potrzebujących. Wołałem ludzi którzy już podobną akcję poparli, ale proszę o wybaczenie, jeśli kogoś to zdenerwowało.