Wpis z mikrobloga

Mircy wierzcie lub nie, ale mam dobrego kumpla z ktorym trzymalem sztame i zawsze byl dobry ziom... potem wiadomo kontakt sie troche urwal bo kazdy w swoja strone dorosle zycie praca itd... odzywalismy sie czasem do siebie pogadac... ogolnie normlany czlowiek...widzialem na fotach na FB ze ohajtal sie z dziewczyna ktora spokojnie mogla by byc jego corka - przynajmniej z wygladu bo nie wiem do dzisiaj ile ma lat ale na dzien dzisiejszy maja dwojke fajnych dzieciakow ale #!$%@? to nie o to chodzi. Sledzilem ich zdjecia i widzialem ze cos dzieje sie nie tak ona ubrana jak zakonnica tzn nie do konca tylko dziwne ubiory sukienki itd jakby jakas katehetka czy cos wiecie o co chodzi... ale dzis juz udowodil ze cos musie #!$%@? w glowie bo na FB z wlasnym ojcem wszedl w polemike na temat uchodzcow... jego ojciec starszej daty czlowiek pisze do wlasnego syna cytuje "Ci biedni uchodźcy za parę lat mogą nam podrzynać gardła za to,że nosimy krzyżyk na szyi" no i z chlopem badz co badz jakos sie zgadzam bo po co nam ten muzulmanski smiec w polsce... a jemu wlasny syn odpisuje "Nawet jeśli przyjęlibyśmy (absurdalne) założenie, że każdy muzułmanin to potencjalne zagrożenie - to co z tego? Przecież Ewangelia mówi wyraźnie, że mam dobrze czynić również (albo: zwłaszcza) tym, którzy mnie prześladują i nienawidzą!"
#!$%@? jak z nimi rozmawiac? Da sie, czy sie nie da sie?

#pytanie #uchodzcy #pismoswiete #niewiemjaktootagowac ##!$%@?
  • 10
@uzumymw: patrz co napisal do niego ojciec przed chwilka - cytuje "Papież Franciszek dysponuje budżetem watulańskim w miljonach dolarów . Ponadto ma do dyspozycji gwardię szwajcarską halabardników i tajniak ów a zdecydował do Watykanu przyjąć tylko dwie rodziny. W Łomży kilkaset rodzin od od kilkunastu lat a nawet dziesięcioleci prosi władze miasta o przydział lokalu z ciepłym kaloryferem ,WC i tym podobnym - i nic.W razie pożaru,powodzi - pogorzelców zostawia się
i dalej odpowiedz syna - "Tatusiu, papież powiedział dokładnie jak to miałoby wyglądać. Nie powiedział aby każda rodzina przyjęła pod swój dach uchodźców."