Wpis z mikrobloga

@kamdz: Raczej jednak wina wilgoci. Przedtreningówki trzyma się zazwyczaj w torbie, a nie na półce, gdzie trzymasz też mokry ręcznik i spocone ciuchy, więc stawiałbym jednak na to.
@shdw: @chonasolo: @borowa90: nawet nie była otwierana, torbka kfd preworkoutu, trzymana była w mieszkaniu, wilgoci nie ma na pewno bo mam miesiącami otwarte worki z białkiem, kreta i gainerem nawet nie zakleszczone tylko luzem otwarte na oścież i nie kostnieją, mam w pokoju nawilżacz powietrza z higrometrem i pokazuje że nawilżenie powietrze to ok 35% gdzie normą jest ok 65% :P kolega kupił też tego samego preworkouta niedawno i
@shdw: @reasonable: ma rację, to przez betalaninę

Beta-Alanina wykazuje właściwości hygroskopijne (jest podatna na wchłanianie wilgoci). Tworzenie się tzw zbryleń, nie oznacza utraty właściwości produktu. Zalecamy jednak szczelne zamykanie opakowania po każdym użyciu aby ograniczyć dostawanie się wilgoci z otoczenia.

@Legendowsky: nom, tylko w ten sposób, dlatego mam problem z grudkami bo nie przechodzą przez igłą
@kamdz: higroskopijnosc, czyli zdolnosc pochlaniani, uwaga! wilgoci. Bez niej nic by sie nie zbrylilo, wiec to jej wina :P
Ale dobrze wiedziec :)
@kamdz: jezeli nie bylo tam prozni (a nie bylo), to w powietrzu znajduje sie przeciez wilgoc :) a jak jest bardzo mocno higroskopijna to jej to wystaczy